top of page

"Dom po sąsiedzku" ponownie w Novela TV

Pełna intryg, tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji telenowela powraca na antenę Novela TV już od 2 maja. Dla tych, którzy nie mają dostępu do stacji przypominamy, że telenowela dostępna jest również w ofercie serwisu IPLA.


"Dom po sąsiedzku" opowiada historię dwóch rodzin, gdy śmierć pociąga za sobą lawinę intryg. Tu nic nie jest tym, czym się wydaje. Nigdy nie wiadomo, kto mówi prawdę, a kto kłamie, kto jest dobry, a kto zły, komu można zaufać, a kogo należy się bać.

Renato Conde (Daniel Lugo) jest inteligentnym i odnoszącym sukcesy biznesmenem, który znalazł swoje miejsce w świecie biznesu. Jego nazwisko kojarzy się z pieniędzmi, władzą i szacunkiem. Największą dumą Renato i jego żony Evy (Felicia Mercado) jest trójka dzieci: Ignacia (Catherine Siachoque), Emilio i Carola. Obok, w luksusowej rezydencji, mieszka przyjaciel rodziny, prawnik Javier Ruiz (Miguel Varoni) z żoną Pilar (Maritza Rodriguez) i dwójką pociech. Pewnego dnia w domu rodziny Conde dochodzi do tragedii. W wyniku tajemniczego wypadku ginie mąż Ignacii, Adolfo (David Chocarro). Mężczyzna wypada z okna i umiera. Kilka miesięcy po śmierci męża Ignacia zakochuje się ze wzajemnością we wspólniku Javiera, Gonzalo Ibañezie (Gabriel Porras). Wkrótce odbywa się ślub, a Gonzalo zamieszkuje z żoną w rezydencji jej ojca. Tam szybko odkrywa, że jest coś, co łączy rodzinę Conde i Ruiz: obie za drzwiami luksusowych drzwi skrywają mroczne sekrety i pilnują, aby te nigdy nie ujrzały światła dziennego. Gonzalo odkrywa, że w domu Conde mieszka sparaliżowany brat bliźniak Adolfo, Leonardo, a tajemnicza śmierć Adolfo może mieć swoje zaskakujące wyjaśnienie. Mężczyzna szybko uzmysławia sobie też, że to dopiero początek szokujących odkryć…


Emisja w Novela TV codziennie o godz. 18:55 (00:55, 06:50, 12:50) już od 2 maja. W nadchodzącym miesiącu na antenę stacji powróci również meksykańskie "Prawo do narodzin".

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page