top of page

Dulce Maria i David Zepeda gwiazdami nowej telenoweli Televisy

Meksykański aktor David Zepeda zdradził magazynowi "People en Español" pierwsze szczegóły nowej telenoweli dla Televisy, w której zagra główną rolę razem z byłą członknią RBD.

David Zepeda jest nie do zatrzymania. Miesiąc temu meksykański aktor zakończył nagrywać w Meksyku, zdjęcia do "Vencer el pasado", czwartej odsłony udanej serii „Vencer”, a już jest zajęty przygotowaniami do nowej telenoweli pod roboczym tytułem "Primero tu", w której zagra dla wytwórni Televisa.„Jesteśmy na próbach, od jakiegoś czasu przygotowujemy ten nowy projekt” – zdradził magazynowi People en Español Zepeda, który ma ponad 4,5 miliona obserwujących na Instagramie. „Historia jest niesamowicie dobra, zespół roboczy pana Carlosa Bardasano [producent m.in. "Miłości po grób" i "Rubi"] jest również bardzo zaangażowany. Kładą również szczególny nacisk na część, która jest ważna w tej historii: część muzyczną – dodaje.


Amant taki udanych telenowel, jak "Osaczona", "Otchłań namiętności" czy "Miłość i przeznaczenie", ufa również, że ​​ta nowa historia spodoba się także publiczności. „Będą to zachwycone, to oryginalna telenowela, bardzo świeża, z mnóstwem życia, z mnóstwem pasji, z mnóstwem muzyki” – mówi 49-letnia aktor. „Jestem bardzo podekscytowany”.Zepeda za partnerkę w tej produkcji będzie miał byłą członkinie RBD i gwizdę "Zbuntowanych", Dulce Maríę która za sprawą tego projektu powraca do melodramatów TelevisaUnivision po kilku latach nieobecności. „Dulce María i ja już pracujemy” – zdradza słynny łamacz kobiecych serc.


Co ciekawe, Zepeda i Dulce María już kilka lat temu mieli okazję zagrać razem w telenoweli "Mentir para vivir", w którym piosenkarka miała gościnny udział. „To dziewczyna, z którą już pracowałem, co prawda tylko kilka scen, ale czekam z wielkim entuzjazmem” – zapewnia. „Świadomość, że za sześć, siedem miesięcy będziemy blisko publiczności dzięki tej historii, bardzo mnie ekscytuje”.

1084 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page