top of page

"Duma i uprzedzenie" – Odcinek 8: Darcy i Ernesto szukają Elisabety! Jorge podejmuje decyzję o wyjeździe (streszczenie)

Co się wydarzy w 8. odcinku telenoweli „Duma i uprzedzenie”? Darcy i Ernesto walczą o Elisabetę! Tymczasem Uirapuru próbuje uwieść Marianę. Emisja 8. odcinka „Dumy i uprzedzenia” w piątek, 21 sierpnia. Zobacz szczegółowe streszczenie odcinka i poznaj dalsze losy bohaterów.



fot. Globo
fot. Globo

O czym jest "Duma i uprzedzenie"?


Doña Ofelia marzy o wydaniu pięciu córek za mąż za odpowiednich kawalerów, ale małżeństwo nie jest priorytetem w życiu Elisabety Benedito. Bardziej niż o znalezienie prawdziwej miłości, silna marzycielka i jej siostry pragną żyć według własnych wyborów, a aby to osiągnąć, muszą przeciwstawić się tradycyjnym zasadom i zwyczajom. Zainspirowana twórczością Jane Austen, ta komedia romantyczna opowiada na nowo klasyczne powieści z perspektywy współczesnych i silnych kobiet.


"Duma i uprzedzenie" – streszczenie odcinka 8, co się wydarzy?



Agatha wyrzuca wszystkich z herbaciarni. Elisabeta wścieka się na Darcy'ego, a Uirapuru przyznaje się do winy. Ema rozmawia z Jorge i wszystko źle rozumie; on nie potrafi wyznać swoich uczuć, a ona wpada w złość, bo postanawia wyjechać do São Paulo. Darcy kłóci się z Uirapuru i odchodzi, nie udzielając Elisabecie żadnych wyjaśnień. Jorge jest rozczarowany Emą i postanawia opuścić Vale do Café. Uirapuru próbuje uwieść Marianę. Ernesto wyznaje Darcy'emu, że jest zakochany. Darcy i Ernesto jednocześnie szukają Elisabety.



Gdzie i kiedy oglądać 8 odcinek "Dumy i uprzedzenia"?


Brazylijską telenowelę „Duma i uprzedzenie” można śledzić na kanale Novelas+ od poniedziałku do piątku punktualnie o godzinie 17:00. Premierowy, 8. odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 21 sierpnia 2026 roku. Wszystkie wyemitowane odcinki będzie mozna oglądać również w ofercie serwisu streamingowego Canal+.


Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie streszczenia "Dumy i uprzedzenia" przeczytasz TUTAJ



CZYTAJ TAKŻE


Więcej informacji o telenoweli na stronie:



"Duma i uprzedzenie" (Orgulho e Paixão), telenowela, Brazylia, 2018; Reżyseria: Fred Mayrink; Występują: Nathalia Dill, Thiago Lacerda, Alessandra Negrini, Agatha Moreira, Rodrigo Simas, Vera Holtz, Tato Gabus Mendes, Gabriela Duarte, Marcelo Faria i inni.

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page