W 44. odcinku telenoweli "Dziedzictwo del Monte": Pedro cierpi po rozstaniu z Julietą. Guadalupe zgadza się wyjść za Gaspara. Jose chce dać synowi swoje nazwisko. Emisja 17 marca 2025 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Bracia Del Monte to najprzystojniejsi i najbardziej pożądani mężczyźni w regionie. Chociaż Juan, Pedro, Gaspar, Lucas i Jose pochodzą z biednych rodzin, mieli szczęście, że zostali przygarnięci przez bogatych rodziców adopcyjnych, którzy wychowali ich jak własne dzieci. W ten sposób bracia dorastali pod jednym dachem i zostali wychowani na ciężko pracujących mężczyzn, dumnych z noszenia nazwiska „Del Monte”. Przez wiele lat zajmowali się rodzinnym biznesem „La Arboleda”, najlepiej prosperującym ranczem w regionie. Ich życie zmienia się po śmierci ojca, Emilio, który w testamencie zostawił część swojej ziemi swojemu jedynemu biologicznemu dziecku, Pauli. Młoda kobieta wzbudza w braciach niepokój, zwłaszcza, gdy niektórzy z nich są nią zainteresowani.
Odcinek 44:
Pedro i Julieta kłócą się i oddalają od siebie. Pedro cierpi z powodu rozstania. Woli jednak z niej zrezygnować, jeśli to da jej szczęście. Rosa zaprasza Sofię na kolację. Jose postanawia dać synowi swoje nazwisko. Lupe zgadza się wyjść za Gaspara.
Emisja w poniedziałek 17 marca o godz. 18:00 w Novelas+.
Więcej informacji o telenoweli "Dziedzictwo del Monte" na stronie:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Comments