"Dziedzictwo" – Odcinek 972: Po odejściu z domu Nana i Poyraz zamieszkują w stolarni! (streszczenie)
- Telenovela.pl

- 2 godziny temu
- 2 minut(y) czytania
Co się wydarzy w 972. odcinku tureckiego serialu „Dziedzictwo”? Czarna przypadkiem dowiaduje się o umowie Sinana i Aynur. Nana i Poyraz postanawiają wynająć mieszkanie. Do tego czasu zatrzymają się w stolarni, a Yusuf zamieszkuje z Mertem. Emisja 972. odcinka „Dziedzictwa” w środę, 8 lipca. Zobacz szczegółowe streszczenie odcinka i poznaj dalsze losy bohaterów.

O czym jest "Dziedzictwo" i ile będzie odcinków w Polsce?
"Dziedzictwo" (oryg. Emanet) w swoim czwartym sezonie przeszło ogromną metamorfozę fabularną. Po tragicznych wydarzeniach i odejściu głównych bohaterów poprzednich sezonów, fabuła skupiła się na losach Nany i nowej postaci – Poyraza. Po zakończeniu burzliwych wydarzeń z Yamanem, historia koncentruje się na nowym początku Nany u boku Poyraza. Wszystkie odcinki tego finałowego sezonu zostały wyemitowane w Turcji, a produkcja zamknęła się łącznie na 805 epizodach. Polska emisja serialu "Dziedzictwo" będzie liczyć około 1100 odcinków.
"Dziedzictwo" – streszczenie odcinka 972, co się wydarzy?
Czarna przypadkiem odkrywa prawdę o tajemniczej umowie zawartej między Sinanem a Aynur. Zaskoczona i pełna wątpliwości konfrontuje się z Aynur, która w obawie przed konsekwencjami błaga ją, by zachowała wszystko w tajemnicy. Każde kolejne słowo tylko zwiększa napięcie, a sekret staje się coraz trudniejszy do ukrycia. Wkrótce w życiu Czarnej dochodzi do przełomu. Kobieta daje Ibrahimowi jasno do zrozumienia, że nie widzi już szans na odbudowanie ich związku i uważa ich małżeństwo za definitywnie zakończone. Jej stanowcza postawa sprawia, że Ibrahim musi zmierzyć się z bolesną rzeczywistością.
Tymczasem Nana i Poyraz podejmują ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości – postanawiają wynająć własne mieszkanie i rozpocząć nowy etap życia. Zanim jednak znajdą odpowiednie lokum, zatrzymają się w stolarni. Dla dobra wszystkich Yusuf zamieszka na ten czas z Mertem, co okaże się dla chłopców początkiem nowych doświadczeń.
Przed Sinanem i Aynur staje kolejne, wyjątkowo trudne wyzwanie. Oboje mają zatańczyć tango na oczach Isli. Każdy krok i każde spojrzenie mogą zdradzić więcej, niż zamierzają, dlatego para musi zachować zimną krew i przekonująco odegrać swoją rolę. Czy uda im się ukryć emocje i nie wzbudzić niczyich podejrzeń?
Gdzie i kiedy oglądać 972 odcinek "Dziedzictwa"?
Turecką telenowelę „Dziedzictwo” można śledzić na kanale TVP1 od poniedziałku do piątku punktualnie o godzinie 16:00. Premierowy, 972. odcinek zostanie wyemitowany w środę, 8 lipca 2026 roku. Wszystkie wyemitowane odcinki, a także przedpremierowe epizody, można oglądać na TVP VOD.
Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie streszczenia "Dziedzictwa" przeczytasz TUTAJ
Więcej informacji o telenoweli "Dziedzictwo" na stronie:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czytaj również: [Kto jest kim] Poznaj bohaterów telenoweli "Dziedzictwo" >>
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




































Komentarze