top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 1: Wpływowa rodzina

W 1. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Don Severiano ogłasza przejście na emeryturę i przekazanie Juanowi zarządzanie rodzinnym interesem, co wywołuje zazdrość jego braci. Sara obwinia matkę o bankructwo. Emisja 20 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 1:


Sara odbiera telefon z banku z przypomnieniem, że jeśli nie spłaci swoich długów, jej mieszkanie wkrótce może zostać przejęte. Severiano del Monte ogłasza odejście z firmy i pozostawia kierownictwo swojemu synowi Juanowi, wywołując zazdrość niektórych jego braci. Deborah prosi Sarę, aby poprosiła ojca o pomoc w spłacie kredytu hipotecznego, na co ona odmawia.


Severiano prosi Modesto, aby zaopiekował się jego dziećmi na wypadek jego nieobecności. Podczas przyjęcia u del Monte Juan formalizuje swoje zaręczyny z Julietą i podaje je do wiadomości publicznej. Severiano konfrontuje się z Pedrem, ponieważ odkrywa, że ​​go okradł, ale syn temu zaprzecza. Simón skarży się ojcu na cierpienia matki z powodu jego niewierności.Po kłótni Simón i Severiano mają wypadek na drodze.


Emisja w piątek 20 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6010 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page