top of page

"Elif" – Odcinki 808-812: Tarik dopnie swego?

W odcinkach 808-902. telenoweli "Elif": Tarik nie może doczekać się momentu śmierci teściowej. Meżczyzna obawia się, ze prawda o otruciu Macide wyjdzie na jaw. Emisja w dniach od 7 do 11 września o godz. 14:00 w TVP1.

ODCINEK 808:

Şafak odczuwa ogromną ulgę i radość na wieść, że gościem Jülide jest Melek. Ma też żal do matki, że ta wbrew danemu słowu wciąż rozsiewa fałszywe plotki o Jülide. Nieprzytomna Macide trafia do szpitala. Wszyscy, oprócz Yildiz i Elif, czekają na wieści na szpitalnym korytarzu i są zrozpaczeni. Przybywa tam również Tarik i odgrywa rolę zatroskanego i kochającego męża i zięcia, chociaż w rzeczywistości nie może się już doczekać momentu, gdy jego teściowa wyda ostatnie tchnienie. Şafak pomaga Jülide w sklepie. Oboje, choć zawstydzeni, cieszą się wspólnie spędzonym czasem. Lekarka prosi o leki, które przyjmowała Macide. Tarik i Vildan są w szoku, gdy Hümeyra podaje jej fiolki, w których znajdowała się trucizna.

Emisja w poniedziałek 7 września o godz. 14:00 w TVP1ODCINEK 809:

Domownicy z niepokojem czekają, aż stan Macide się poprawi. Obecne w szpitalu Süreyya i Parla nie odstępują chorego Kerema na krok i stale go pocieszają. Tarik jest wściekły na Vildan, że nie dopilnowała tabletek. Okazuje się jednak, że ta w miejsce trucizny podłożyła w właściwe leki tak, aby Hümeyra z łatwością mogła je znaleźć. Süreyya jest świadkiem rozmowy Tarika i Vildan. Na widok dziewczyny, mężczyzna jednak szybko zmienia temat. Tülay ma wyrzuty sumienia, że naciskała na Melek. Z Veyselem idzie do domu, żeby sprawdzić, jak się czuje Melek. Psychiczny stan kobiety jest na tyle zły, że postanawiają zabrać ją do szpitala. Tarik nadal nie może skontaktować się z Raną. Jedzie do firmy, gdzie dowiaduje się, że Rana złożyła wypowiedzenie.

Emisja we wtorek 8 września o godz. 14:00 w TVP1


ODCINEK 810:

Elif udaje się przekonać Kerema, aby zabrał ją ze sobą do szpitala. Okazuje się, że to ten sam szpital, do którego Veysel i Tülay przyprowadzili Melek. Choć obie rodziny mijają się na korytarzach, nie dochodzi do spotkania. Melek próbując uciec ze szpitala, chowa się w sali, gdzie leży Macide. Ta odzyskuje przytomność i przez chwilę widzi Melek przy s