top of page

"Esmeralda" ponownie w TV4

Telewizyjna Czwórka na czas wakacji ponownie przypomni hitową telenowelę z Leticią Calderón. Niezapomniana "Esmeralda" już od 29 czerwca zastąpi w ramówce dobiegające końca "Nie igraj z aniołem".


Pod koniec września ubiegłego roku stacja TV4 zafundowała swoim widzom prawdziwą podróź w czasie przypomninając kultową telenowelę "Esmeralda" z Leticią Calderón i Fernandem Colungą. Produkcja z miejsca stała sie jedną z najchętniej oglądanych pozycji telewizyjnej Czwórki i podobnie jak przed dwudziestoma laty, znów skradła serca widzów w kraju nad Wisłą. Tymbardziej nie dziwi decyzja o ponownym sięgnięciu po ten sprawdzony już hit.


Ponowna emisja "Esmeraldy" na antenie TV4 już od 29 czerwca. Telenowela zastąpi dobiegające końca "Nie igraj z aniołem" w paśmie o godz. 16:00 i 17:00. Ostatni odcinek losów Marichuy i Juana Miguela tego dnia wyjątkowo o godzinie 15:00.


Już teraz możemy Państwu zdradzić, że jesienią do polskiej telewizji powróci również inny sprawdzony hit sprzed lat. Więcej szczegółów już wkrótce.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page