top of page

"Esmeralda" ponownie w TV4

Telewizyjna Czwórka na czas wakacji ponownie przypomni hitową telenowelę z Leticią Calderón. Niezapomniana "Esmeralda" już od 29 czerwca zastąpi w ramówce dobiegające końca "Nie igraj z aniołem".


Pod koniec września ubiegłego roku stacja TV4 zafundowała swoim widzom prawdziwą podróź w czasie przypomninając kultową telenowelę "Esmeralda" z Leticią Calderón i Fernandem Colungą. Produkcja z miejsca stała sie jedną z najchętniej oglądanych pozycji telewizyjnej Czwórki i podobnie jak przed dwudziestoma laty, znów skradła serca widzów w kraju nad Wisłą. Tymbardziej nie dziwi decyzja o ponownym sięgnięciu po ten sprawdzony już hit.


Ponowna emisja "Esmeraldy" na antenie TV4 już od 29 czerwca. Telenowela zastąpi dobiegające końca "Nie igraj z aniołem" w paśmie o godz. 16:00 i 17:00. Ostatni odcinek losów Marichuy i Juana Miguela tego dnia wyjątkowo o godzinie 15:00.


Już teraz możemy Państwu zdradzić, że jesienią do polskiej telewizji powróci również inny sprawdzony hit sprzed lat. Więcej szczegółów już wkrótce.

11 wyświetleń0 komentarzy