top of page

Ewolucja Claudii Martín: Tak zmieniała się w telenowelach

Od projektantki w dziale kostiumów Televisy do stania się najbardziej rozchwytywaną gwiazdą dzięki telenoweli "Bogaci też płaczą". Claudia Martín przeżywa obecnie swój najlepszy moment na polu zawodowym.

Claudia Martín nigdy nie marzyła o poświęceniu się aktorstwie. Gwiazda telenoweli "Bogaci też płaczą" spędziła rok pracując jako projektantka w dziale kostiumów Televisy, zanim wstąpiła do Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) prowadzonego przez tę samą wytwórnię. To tam pojawiła się możliwość bycia aktorką. „Dobrze pamiętam, jak Eugenio Cobo, dyrektor szkoły, zapytał mnie, czy chcę iść na warsztaty aktorskie, a ja powiedziałem „oczywiście, zobaczymy, jak będzie”. I od tego momentu zakochałem się w tym zawodzie" - mówiła w wywiadach.Na polskich ekranach Claudię mogliśmy oglądać po raz pierwszy w telenoweli "Droga do szczęścia" (oryg. Un camino hacia el destino), gdzie grała jedną z uczennic szkoły, do której uczęszczała główna bohaterka. Obecnoe możemy podziwiać ją w roli Mariany Villareal w telenoweli "Bogaci też płaczą" emitowanej przez telewizję Novelas+. W ostatni poniedziełek 26 czerwca na ekranach Televisy zadebiutowała najnowsza produkja z Claudią w roli głównej, "Vencer la culpa".


Sueño de amor ("Sen o miłości")

Jedną z pierwszych telenowel, w których brała udział Claudia, była Sueño de amor, historia z udziałem Betty Monroe i Cristiána de la Fuente z 2016 roku.


"Droga do szczęścia" (Un camino hacia el destino)

W tym samym roku była częścią młodzieżowej obsady telenoweli "Droga do szczęścia" z Pauliną Goto i Horacio Pancheri w rolach głównych.


Enamorándome de Ramón ("Zakochana w Ramonie")

Aktorka zagrała siostrę postaci granej przez Esmeraldę Pimentel w tej historii, której współprotagonistą w 2017 roku był rozchwytywany José Ron.


"Światło twoich oczu" (Sin tu mirada)

W 2017 w nowej wersji odnoszącej sukcesy telenoweli "Esmeralda" zadebiutowała również jako główna bohaterka. Była to wielka szansa dla młodej aktorki dana od producenta Ignacia Sady Madero. W "Światło twoich oczu" jej partnerem był aktor Osvaldo de Leóna.


"Miłość po grób" (Amar a muerte)

W 2018 roku aktorka zrobiła skok do najlepszego czasu antenowego Televisy, jako antagonistka "Miłości po grób", w której wystąpili Angelique Boyer i Michel Brown.


Como tu no hay dos ("Takiego jak ty... nie ma drugiego")

Rok później Claudia wraz z Adriánem Uribe i Estefanią Hinojosa utworzyli wiodący trójkąt tej telenoweli z domieszką komedii.


Fuego ardiente ("Płonący ogień")

W 2021 roku aktorka zagrała Martinę Ferrer w telenoweli z udziałem Mariany Torres i Carlosa Ferro.


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran)

Aktorka występiła u boku Sebastiána Rulliego w nowej wersji pierwowzoru kultowej "Marii z przedmieścia", która podobnie, jak poprzednicy odniosła ogromny sukces i doprowadziła nadawany o tej samej godzinie trzeci sezon "Królowej południa", produkcję konkurencyjnego Telemundo, do osiągnięcia rekordowo niskich wyników oglądalności.


Więcej o telenoweli na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


Nie ma wątpliwości, ze mająca dopiero 33-lata Claudia Martin ma przed sobą świetlaną przyszłość w świecie aktorstwa.

780 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page