top of page

Fernando Colunga zaskoczył charakteryzacją do nowej produkcji

Odwieczny amant meksykańskich telenowel, Fernando Colunga ("Esmeralda", "W niewoli uczuć") zagra w nowej propozycji Telemundo, gdzie wcieli się w potężnego przestępcę Malverde, który kradnie bogatym, aby rozdawać biednym.

Będący z dala od telewizji od 2015 roku, gdy zagrał postać Eladio Gómeza w "Pasión y poder", Fernando Colunga przygotowuje się do powrotu na małe ekrany, tym razem jednak nie w Televisie, której był wierny od początku swojej kariery. 54-letni aktor zagra potężnego przestępcę w nowej produkcji przygotowywanej przez telewizję Telemundo.Colunga zagra kogoś w rodzaju meksykańskiego Robin Hooda, ponieważ jego postać jest określana jako człowiek, który kradnie bogatym, aby rozdawać biednym. Zainspirowana prawdziwą postacią Jesúsa Malverde, żyjącego w latach 1870–1909, nowa produkcja Telemundo zatytułowana "Malverde: el santo patrón" rozpocznie zdjęcia w lutym tego roku.


Wciąż nie znamy daty premiery, ale wypuszcozno już kilka zdjęć, na których Colunga pojawia się jako bandyta, którego będzie interpretował w serialu.


Zobaczcie:

Telemundo udostępniło w sieci ekskluzywne wideo zapowiadające serię, a także kilka zdjęć aktora. W zapowiedzi Fernando ogłasza: "Jestem Fernando Colunga i przygotowuję się do jednej z najważniejszych postaci w mojej karierze: Malverde, el santo patrón. Święty dla tylu dobrych ludzi, którym pomogłem, i złym ludziom też… handlarze narkotyków? tak, ale my, święci, tacy jesteśmy" - powiedział.


"Malverde" będzie produkcją Telemundo Global Studios , która opowie historię chłopca, który dorastał w regionie Sinaloa w Meksyku, a z czasem stał się legendarną postacią swojego ludu, niemal kimś w rodzaju ikony religijnej znanej z chroniania biednych i uciskanych przez bandytów. Dla odwiecznego amanta telenowel będzie to pierwsza rola w tzw. "narco series".700 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page