top of page

Gaby Spanic zdradza kulisy kręcenia intymnych scen w "Na przekór losowi"

"Fedora nie musi przykładać pistoletu do skroni, aby przespać się z młodszym mężczyzną. Oni po prostu się w sobie zakochują" — wyjaśnia zachowanie swojej postaci Gabriela Spanic, która po latach powróciła na polskie ekrany za sprawą telenoweli "Na przekór losowi".

W 2021 roku nastąpił długo oczekiwany powrót Gaby Spanic do telenowel po prawie siedmiu latach nieobecności na ekranach. Telenowelę "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan), którą gwiazda powróciła do gatunku można śledzić od końca grudnia na antenie Novelas+.W serialu, na którego czele stoją Mayrín Villanueva i Marcus Ornellas, Spanic wciela się w Fedorę Montelongo, seksowną kobietę, która ma romans z młodym mężczyzną, młodszym od niej o 25 lat. Ten młody człowiek okazuje się być synem jej najlepszj przyjaciółki.


"Fedora nie musi przykładać pistoletu do skroni, żeby przespać się z młodszym mężczyzną, oni się w sobie po prostu zakochują" — wyjaśnia Spanic w wywiadzie dla People en Español.

A jak wyglądało kręcenie tych scen? Postawiłaś jakieś wymagania? „Nie stawiam żadnych żądań, żadnych wymagań”, wyjaśnia Spanic. „Oddaję się tej postaci, reżyserom, którzy podejmują decyzje i wystawiają scenę, którymi są Luis Manzo i Carlos Cobo oraz aktor Carlos Said, który jest 25 lat młodszy i [jest] synem mojej najlepszej przyjaciółki Alicii."


Gabriela Spanic i Carlos Said podczas nagrywania jednej ze scen "Na przekór losowi" / fot. Televisa

"Sceny nie wydają mi się zbyt mocne” — mówi Gaby Spanic — gwiazda takich telenowel jak, "Paulina", "Kobieta ze stali" czy "Kraina namiętności", by wymienić tylko kilka — „Sceny są zrozumiałe. Tak, są małe pocałunki, małe rzeczy [ale] robiłam mocniejsze sceny w innych produkcjach”.


Jak mówi Spanic, kluczem do pomyślnego nagrania takiego rodzaju scen jest koleżeństwo i dobre wibracje, które rozwinęły się wśród obsady aktorskiej "Na przekór losowi". „Uwielbiam obsadę, produkcja jest bardzo spokojna, bardzo relaksująca, dobrze się bawimy, śmiejemy się, jest dużo braterstwa” — wyznaje.


Premierowe odcinki telenoweli "Na przekór losowi" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35) na antenie Novelas+.

646 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV