top of page

"Gdzie jest Frida?" vs. "Gdzie jest Elisa?": kto jest kim w nowej wersji?

Wielkimi krokami zbliża się finał telenoweli "W obcej skórze". Już od wtorku, 9 sierpnia, jej miejsce w ramówce kanału NOVELAS+ zajmie jedna z najnowszych produkcji Telemundo - "Gdzie jest Frida?" (org. Buscando a Frida). Telenowela jest remakiem hitowej "Gdzie jest Elisa?" z Sonyą Smith i Gabrielem Porrasem. Już teraz zobaczcie, kto wcieli się w ich postacie w najnowszej wersji tej zagadkowej historii.

Sonya Smith/Ximena Herrera

Pochodząca z Wenezueli aktorka zagrała Dannę, oddaną matkę, której życie rozpada się na kawałki, gdy dowiaduje się o zniknięciu najstarszej córki.


Marcela (Ximena Herrera) jest słodką i spokojną kobietą, oddaną matką i wierną żoną Abelardo, która porzuciła karierę dziennikarską, by poświęcić się wyłącznie rodzinie i wychowaniu córek. Jej życie kręci się wokół rodziny, jednak w ostatnich latach czuje się opuszczona przez męża, który ma obsesję na punkcie swojej pracy i wydaje się, że nigdy nie ma dla niej czasu. Kiedy dowiaduje się o zniknięciu córki Fridy, jej życie się rozpada, ale siła matki sprawia, że ​​walczy i nigdy się nie poddaje.


Gabriel Porras/Eduardo Santamarina

Potężny biznesmen Mariano Altamira był postacią graną przez meksykańskiego aktora Gabriela Porrasa w wersji z 2010 roku.


Abelardo (Eduardo Santamarina) jest bardzo wpływowym biznesmenem i prezesem konglomeratu Pons. Jego zarządzanie doprowadziło do powstania imperium, za które jest podziwiany, a jednocześnie wzbudza zazdrość. Pochodzi z zamożnej rodziny, nigdy niczego mu nie brakowało i choć mógł powierzyć zarządzanie rodzinnymi firmami osobom trzecim, postanowił przejąć stery, by mieć absolutną władzę. Jego piętą achillesową są córki, zwłaszcza Frida, z którą utrzymuje bardzo szczególną bliskość; związek przyjaźni i zaufania, który zostanie nagle przerwany wraz z jej zniknięciem.


Vanessa Pose/Victoria White

Wenezuelska aktorka Vanessa Pose weszła w skórę Elisy, córki zamożnej rodziny, która znika bez śladu właśnie w dniu, w którym jej ojciec obchodzi urodziny.


Frida jest bardzo popularną, charyzmatyczną i niespokojną 16-latką, bardzo aktywną na swoich mediach społecznościowych, w których uwielbia publicznie pokazywać swoje idealne życie. Jest wzorową córką oraz hojną i odpowiedzialną siostrą, błyskotliwą uczennicą liceum, podziwianą i szanowaną przez kolegów z klasy. W urodziny ojca prosi o pozwolenie na pójście na imprezę z kuzynami do klubu, co kończy się najgorszym koszmarem dla jego rodziny, bo tej nocy znika.


Jorge Luis Pila/ Arap Bethke

Kubański amant Jorge Luis Pila prowadził śledztwo w sprawie zniknięcia Elisy w skórze policjanta Cristóbala Rivasa.


Martín (Arap Bethke) jest inspektorem wyznaczonym do zbadania zniknięcia Fridy. Jest samotnym i ponurym człowiekiem, żyjącym w towarzystwie tylko swojego psa. Odnosi się do ludzi tylko poprzez swoją pracę. Za skorupą twardziela kryje się dobry człowiek z głęboko zranioną duszą. Ma w swoim życiu wielką zadrę, której nie był w stanie pokonać z powodu tragicznego wydarzenia, które naznaczyło go na zawsze. Od tego czasu nie znalazł spokoju, a sprawa Fridy staje się dla niego osobista, ponieważ potajemnie czuje, że jest to szansa na naprawienie błędów własnej przeszłości.


Catherine Siachoque/ Alejandra Barros

Kolumbijska aktorka Catherine Siachoque zagrała Cecilię Altamirę, autorytarną i bezwzględną kobietę biznesu.


Siostra Abelardo, żona Salvadora oraz matka Tomasa i Ingrid. Dzięki wsparciu ojca, który uważał ją za swojego naturalnego następcę, Rafaela (Alejandra Barros) była skazana na sukces, ale poznała Salvadora i zakochała się w nim szaleńczo, pomimo dezaprobaty ojca. Był bardzo urażony, że jej ojciecostatecznie wybrał Abelardo na swojego następcę i że nie był surowy i wymagający wobec swojej siostry Gabrieli, tak jak był wobec niej. Jednak konkurencja między rodzeństwem Pons jest naturalna. Rafaela kieruje swoją rodziną z taką samą stanowczością, jaką stosuje w biznesie.


Roberto Mateos/ Ruben Zamora

Pozornie czarujący Bruno Cáceres był postacią graną przez meksykańskiego aktora w "Gdzie jest Elisa?".


Jest mężem Rafaeli i ojcem Ingrid i Tomasa. Ma skromne pochodzenie, a jego zamiłowanie do architektury zaczęło się w bardzo młodym wieku. Jest inteligentny, przebiegły, dobry rozmówca, charyzmatyczny, czarujący, manipulujący, marzyciel, o wielkiej wrażliwości i zamiłowaniu do sztuki i kobiet. Zostało to zrobione ręcznie, ale w rzeczywistości ma więcej talentu jako nauczyciel niż jako architekt. Rafaela jest jak jego trofeum i chociaż czuje się od niej gorszy, kocha ją.


Ivelin Giro/ Gretell Valdez

Kubańska aktorka zagrała Vivianę Altamirę, jedną z sióstr biznesmena Mariano Altamiry.


Żona Antonio Carmony, matka Diego i młodsza siostra Rafaeli i Abelardo. Jej największym talentem jest dobry gust, a najlepszą cechą jest dobre serce. Gabriela miała 21 lat, kiedy zaszła w ciążę iz tego powodu wyszła za Antonia. Jest płytka i trochę niedojrzałą, ale uroczą kobietą. Nie zawsze była obecną matką dla Diego, jej syna, którego uwielbia, a to oznaczało, że nie ma nad nim żadnej władzy, ponieważ Diego manipuluje nią do woli. Pracuje jako projektantka w biurze prowadzonym przez jej szwagra Salvadora, gdzie pracuje razem ze swoim najlepszym przyjacielem Ánglem Olverą.


Omar Germenos/ Alberto Casanova

Meksykański aktor i prezenter dał życie José Ángelowi Rincónowi, mężowi Viviany Altamiry.


Mąż Gabrieli i ojciec Diego. Jest pewnym siebie, małomównym i pracowitym człowiekiem, który pracuje jako finansista w firmach Pons i jest prawą ręką Abelardo. Nie było w jego planach ożenić się, a tym bardziej w młodym wieku, ale ciąża Gabrieli zmusiła go do tego. Pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny z wyższych sfer i dlatego musiał stłumić wiele swoich pragnień. Ich małżeństwo bardziej niż pasją stało się piękną przyjaźnią.


Pierwszy odcinek telenoweli "Gdzie jest Frida?" na antenie Novelas+ już we wtorek, 9 sierpnia, o godz. 16:50 (20:30). Produkcja będzie dostępna również w ofercie serwisu Canal+ ONLINE.

2083 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page