top of page

Gwiazdy "Dzikiego serca" ponownie razem?

Po skradzeniu serc widzów rolami Maricruz i Octavia, Ana Brenda Contreras i Daniel Arenas mogą powrócić wkrótce jako bohaterowie nowej telenoweli.

W 2013 roku na kanale Las Estrellas, Televisa wyemitowała telenowelę "Corazón Indomable" (Dzikie serce), nową wersję słynnego klasyka "La Venganza" (1977) autorstwa Inés Rodeny, na postawie której nakręcono również Marimar (1994), kultową telenowelę z Thalíą w roli głównej . W serialu jako główni bohaterowie wystąpili Ana Brenda Contreras i Daniel Arenas, którzy z miejsca stali się jedną z ulubionych par publiczności.Po prawie dziesięciu latach aktorzy mogą ponownie pworócić na małe ekrany jako namiętni kochankowie nowej telenoweli - wynika z informacji podanych przez meksykańskiego dziennikarza Juana José Origela.


Według informacji felietonisty, telenowela otrzyma tytuł "La Desalmada" (Bezduszna) i będzie remakiem kolumbijskiej telenoweli "La Dama de Troya" (2008-2009). Osobą odpowiedzialną za przeniesienie projektu na meksykańskie ekrany będzie odnoszący sukcesy meksykański producent José Alberto Castro ("Zakazane uczucie, "Cena marzeń").


Główne role w kolumbijskim oryginale zagrali Cristina Umaña i Andrés Juan / fot. RCN Television

"La Dama de Troya" to hacjendowa telenowela, która opowiada historię kobiety szukającej zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości. W połowie planu zakochuje się jednak w synu mężczyzny, którego obiecała zniszczyć.1614 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV