top of page

"Historia Juany" – Odcinek 27: "Gabriel jest ojcem twojego dziecka" (streszczenie)

Co się wydarzy w 27. odcinku meksykańskiej telenoweli „Historia Juany”? Paula przerywa randkę Gabriela z Juaną, aby wyznać, kto jest ojcem jej dziecka. Emisja 27. odcinka „Historii Juany” we wtorek, 16 czerwca w Novelas+. Sprawdź szczegółowe streszczenie odcinka i poznaj dalsze losy bohaterów.



fot. Televisa
fot. Televisa

O czym jest "Historia Juany"?


Juana to urocza młoda kobieta, która w wyniku pomyłki lekarskiej nieświadomie zostaje poddana sztucznemu zapłodnieniu i zachodzi w ciążę. Gabriel Rubio to mężczyzna, z którym nic jej nie łączy, ale ich przeznaczeniem jest się spotkać. Odkryj tę historię pełną miłości, namiętności i zemsty.


"Historia Juany" – streszczenie odcinka 27, co się wydarzy?



Paula odwiedza browar, gotowa raz na zawsze pozbyć się Juany ze swojego życia. Yadira próbuje wzbudzić zazdrość Jenny, rzucając jej w twarz, że spotyka się z Salvadorem. Ostatecznie to ona pada ofiarą wybuchu zazdrości. Camila uprzedza Paulę przed spodziewaną randką Gabriela z Juaną, aby mogła podczas niej powiedzieć całą prawdę. Paula wtrąca się w spotkanie Gabriela, i wyjawia Juanie, że jest on ojcem jej dziecka.



Gdzie i kiedy oglądać 27 odcinek "Historii Juany"?


Meksykańską telenowelę „Historia Juany” można śledzić na kanale Novelas+ od poniedziałku do piątku punktualnie o godzinie 15:00 (21:00). Premierowy, 27. odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 16 czerwca 2026 roku. Wszystkie wyemitowane odcinki można oglądać również w ofercie serwisu Canal+.


Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie streszczenia "Historii Juany" przeczytasz TUTAJ


Więcej informacji o telenoweli "Historia Juany" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Historia Juany" (La historia de Juana), telenowela, Meksyk, 2024; Reżyseria: Rolando Ocampo, Luis Manzo, Carlos Santos; Występują: Camila Valero, Brandon Peniche, Irina Baeva, Fabiola Guajardo, Alexis Ayala, Cynthia Klitbo, Grettell Valdez, Mario Morán, Henry Zakka, Isabella Camil, Moisés Arizmendi, Omar Germenos i inni.



Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page