top of page

José Ron rozchwytywany

Meksykański aktor José Ron ("Włoska narzeczona") jest obecnie jedną z najbardziej rozponawanych twarzy świata telenowel. Zaledwie kilka tygodni temu rozpoczał pracę na planie nowej wersji "Rubi", a tymczasem już otrzymał kolejną propozycję. Producentka Lucero Suarez widzi go jako protagonistę swojej nowej produkcji.


Po wielkim sukcesie swojej ostatniej telenoweli "Ringo", producentka Lucero Suarez dostała od Televisy zielone światło do realizacji kolejnego projektu w swojej karierze. Jak donosi meksykańska prasa, telenowela otrzymała już roboczy tytuł "Te doy la vida", a nagrania do niej mają się rozpocząć w połowie października.


Ron i Suarez pracowali ze sobą już przy dwóch innych telenowelach, "Enamorándome de Ramón" i doskonale przyjętej przez widzów w Meksyku "Ringo". Producentka koncentruje się obecnie na pre-produkcji telenoweli, a także czeka na zakończenie przez Rona pracy na planie nowej wersji "Rubi", czyli znanej u nas z emisji w TVN "Ceny marzeń". Aktorowi na planie remake'u historii marzącej o bogactwie pięknej, lecz niebezbiecznej kobiety partnerują Camila Sodi, Rodrigo Guirao i Kimberly Dos Ramos.


Producentka na razie nie zdradza szczegółów swojej nowej telenoweli. Wiadomo, że będzie to adaptacja scenariusza pochodzącego z Ameryki Południowej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to remake chilijskiej telenoweli "Te doy la vida" z 2016 roku.

Telenowela opowiada historię Fabiána, prostego i skromnego mechanika, którego życie zmienia się całkowicie, gdy dowiaduje się o istnieniu Nicolasa - swojego syna, który choruje na białaczkę i dla którego jedyną nadzieją jest przeszczep krwi od własnego ojca.

153 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page