top of page

Juan Diego Covarrubias wkrótce zostanie ojcem

Aktor "Oblicz miłości" udostępnił w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z oczekiwania na przyjście na świat swojej pierwszej córki, która otrzyma po mamie imię Renata.

Upływający 2020 rok był rokiem kontrastów dla Juana Diego Covarrubiasa ("Oblicza miłości"). W kwietniu młody aktor stracił ojca, co było dla niego wielkim ciosem. Jednak już dwa miesiące później uśmiechnęło się do niego szczęście. Wraz ze swoją dziewczyną podzielił się w lipcu z fanami informacją, że oczekują na narodziny swojej pierwszej córki.Renata Haro, partnerka aktora, podzieliła się zdjęciami z oczekiwania na pojawienie się swojej pierwszej córki, która będzie nosić jej imię, dało o tym znać poprzez różne publikacje w mediach społecznościowych. "Odliczając czas, nie mogę uwierzyć, że do Bożego Narodzenia będziemy trzymać cię w ramionach. Między tym, jak wolno i szybko mijał czas, te tygodnie trwają wieczność. Już cię kocham i nadal cię nie znam, nie Wiem, czy będę najlepszą mamą na świecie, ale obiecuję Ci, że zrobię co w mojej mocy, aby być najlepszą mamą, jaką mogę dla Ciebie" - napisała przyszła mama.


Aktor (pierwszy od prawej) pracuje obecnie na planie meksykańskiej telenoweli "Vencer el desamor", gdzie tworzy miłosny trójkąt z Claudią Alvarez i Davidem Zepedą / fot. Televisa

Przyszły tata, który bierze obecnie udział w telenoweli "Vencer el desamor", nie udostępnił jeszcze żadnego zdjęcia dziecka, choć opublikował fotografię przedstawiającą szpitalną bransoletkę z kliniki, do której została przyjęte jego żona. Wiadomo, że oczekują dziewczynki i będzie nosić to samo imię, co jej mama - Renata. "Czekając na Renatitę… jesteśmy bardzo podekscytowani, że za kilka godzin będziemy ją mieć w swoich ramionach !!!!" - napisał kilka godzin temu.

210 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page