top of page

Kanał Novelas+ już nadaje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 28 grudnia emisję rozpoczął kanał Novelas+. Stacja nadaje wyłącznie latynoamerykańskie i tureckie telenowele. Novelas+ dostępna jest dla abonentów Canal+ już od podstawowego pakietu.

Novelas+ to kanał w całości poświęcony latynoamerykańskim i tureckim telenowelom, nadający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W jego ofercie ma znaleźć się ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie. Na początek w ramówce Novelas+ znalazły się m.in. takie tureckie telenowele, jak "Meryem” i "Cena namiętności", oraz pochodzące z Meksyku romanse "Miłość po grób" i "Miłość i przeznaczenie".MIŁOŚĆ PO GRÓB (Amar a muerte)

Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdés”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

Występują: Angelique Boyer, Michel Brown, Alejandro Nones, Claudia Martin, Arturo Barba, Macarena Achaga, Jessica Más, Henry Zakka i inni.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz 15:00 (premiery).


MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE (La fuerza del destino)

Skromny Ivan Villagómez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.

Występują: Sandra Echeverría, David Zepeda, Gabriel Soto, Laisha Wilkins, Juan Ferrara, Alejandro Tommasi, Pedro Armendariz Jr, Delia Casanova, Kika Edgar, Marcelo Cordoba i inni,

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 (premiery).MERYEM (Maryem)

Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość…

Występują: Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu i inni.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:40 (premiery).


CENA NAMIĘTNOŚCI (Siyah beyaz aşk)

Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie. Czy Ferhat i Aslı będą żyli długo i szczęśliwie w obliczu wszystkich czekających na nich niebezpieczeństw?

Występują: İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç i inni.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:50 (premiery).


Novelas+ dostępna jest na pozycji 57. Platformy Canal+. Za dystrybucję kanału w sieciach kablowych oraz sprzedaż czasu reklamowego odpowiadać będzie Canal+.

6022 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV