top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 2: Paulina i Rafael poznają się bliżej

W 2. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Dochodzi do ponownego spotkania Pauliny i Rafaela. Adalina jest mocno zazdrosna o Rafaela. Emisja we wtorek 1 grudnia o godz. 14:30 i 22:20 w Novela TV.

ODCINEK 2:

Na statku dochodzi do ponownego spotkania Pauliny i Rafaela. Dziewczyna chce dotrzeć do miejsca, gdzie ma rozrzucić prochy swojej niani. Młodzi rozmawiają ze sobą i poznają się lepiej.Rafael zabiera Paulinę do swojego rodzinnego domu, aby poznała jego rodziców. Adalina, była dziewczyna chłopaka, jest bardzo zazdrosna, gdy widzi ich razem. Daje jasno do zrozumienia, że Rafael jest miłością jej życia. Emilia i Gabriela dopytują Gustava, czy wie coś więcej o Paulinie. Tymczasem dziewczyna rozrzuca prochy swojej niani, wzruszona wspomina wspólnie spędzone chwile.Na plaży zjawia się Rafael, który mocno ją obejmuje.


Emisja we wtorek 1 grudnia o godz 14:30 i 22:20 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV