top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 3: Emilia chce przejąć spadek Pauliny

W 3. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Adalina grozi Paulinie, że spotka ją coś złego jeśli zbliży się do Rafaela. Emilia planuje przejąć spadek, który odziedziczyła jej córka. Emisja w środę 2 grudnia o godz. 14:35 i 22:15 w Novela TV.

ODCINEK 3:

Adalina grozi Paulinie, że może przydażyć jej się coś złego jeśli zbliży się do Rafaela. Tymczasem Paulina spędza swoje najszczęśliwsze chwile u boku Rafaela i nie chce wyjeżdzać z Playa Paraiso.Emilia grozi Gustavo, że odejdzie od niego jeśli Paulina nie przekaże jej swojego spadku. Podstępna kobieta rozkazuje Albertowi pojechać na Playa Paraiso, gdyż jest przekonana, że znajdzie tam Paulinę. Rafael jest o krok od powiedzenia Paulinie, że jest kobietą jego życia, ale nieoczekiwanie pojawia się Alberto, który przedstawia się jako jej narzeczony. Ta wiadomość łamie serce Rafaela, który jest przekonany, że dziewczyna z niego zadrwiła.Paulina wraca z Alberto do domu. W samolocie wyznaje mu, że powinni odwołać ślub, gdyż nie jest pewna czy naprawdę jest w nim zakochana.


Emisja w środę 2 grudnia o godz. 14:35 i 22:15 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page