top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 4: Paulina chce odwołać swój ślub!

W 4. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Paulina prosi Alberta, aby odwołali swój ślub. Adalina chce odzyskać Rafaela, ale on wciąż myśli o Paulinie. Emisja w czwartek 3 grudnia o godz. 14:10 i 22:10 w Novela TV.

ODCINEK 4:

Paulina prosi Alberta, aby po powrocie do Meksyku odwołali swój ślub. Emilia rozpacza wspominając opuszczenie ojca swojej córki. Paulina wspomina wszystkie chwile spędzone z Rafaelem.Szef Silvi proponuje jej awans w zamian za pójście z nim do łóżka. Gdy odmawia, mężczyzna zwalnia ją z pracy. Adalina chce odzykać Rafaela, ale on nadal myśli o Paulinie. Paulina wyznaje matce, że zakochała się w Rafaelu, którego poznała na Isla Paraiso. Kobieta mówi jej, że musi wyjść za Alberto, gdyż jest dla niej odpowiednią partią.Paulina wyznaje siostrze, że podzieli sie z nią spadkiem, gdyż uważa, że dziadek postąpił niesprawiedliwie zapisując wszystko jej.


Emisja w czwartek 3 grudnia o godz. 14:10 i 22:10 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

200 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV