top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 5: Paulina sprzeciwia się matce!

W 5. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Paulina nie pozwala na to, aby Emilia odebrała jej cały spadek po dziadku. Alberto planuje okraść Paulinę zaraz po miesiącu miodowym. Emisja w piątek 4 grudnia o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV.

ODCINEK 5:

Paulina nie pozwala na to, aby Emilia odebrała jej cały spadek po dziadku. Matka próbuje ją przekonać, że w ten sposób ochroni ją przed Alberto, który może ukraść pieniądze.Paulina wierzy jednak w uczciwość narzeczonego. Gabriela donosi o wszystkim kochankowi. Ramon rozmawia z Fredem i mówi mu, że Rafael nie powinien pozwolić odejść Paulinie. Emilia zapewnia Paulinę, że zmusi ją do ślubu z Alberto, choćby siłą musiała zaciągnąć ją przed ołtarz.Tymczasem Alberto jest przekonany, że Paulina go nie zostawi. Po miesiącu miodowym planuje opuścić Paulinę i uciec z całym jej majątkiem.


Emisja w piątek 4 grudnia o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

161 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page