top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 7: Rafael planuje przerwać ślub Pauliny i Alberto!

W 7. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Gabriela nie zamierza dzielić się z Emilią swoją częścią spadku. Rafael postanawia lecieć do Meksyku, aby przeszkodzić w ślubie Pauliny i Alberta. Emisja w niedzielę 6 grudnia o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV.


ODCINEK 7:

Paulina broni Rafaela. Nie podoba się jej, że wszyscy go obrażają i plotkują o nim. Emilia prosi Gaby, by nie mówiła Paulinie o tym, co zamierza zrobić ze swoją częścią spadku.Emilia nie podejrzewa jednak, że jej pasierbica wcale nie zamierza oddać jej pieniędzy. Rafael jest zdezoreintownay wiadomością, którą zostawiła mu Paulina. Paulina wspomina słowa Yuyi związane z jej ślubem z Alberto. Kobieta prosiła, aby nie wychodziła za mąż bez miłości. Emilia odsłuchuje wiadomość, którą Rafael zostawił Paulinie na poczcie głosowej.Rafael postanawia przeszkodzić w ślubie Pauliny, w tym celu wybiera się do Meksyku. Wszystko jednak się komplikuje, gdy okazuje się, że samolot ma opóźnienie.


Emisja w niedzielę o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

105 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page