top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 8: Rafael przyrywa ślub Pauliny!

W 8. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Paulina rozpacza z powodu zbliżającego się ślubu. Po wielu perypetiach Rafaelowi udaje się dotrzeć do kościoła... Emisja w poniedziałek 7 grudnia o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV.

ODCINEK 8:

Emilia mówi Gustavo, że nie powinien się wtrącać w sprawy pomiędzy nią i Gabrielą. Paulina rozpacza z powodu zbliżającego się ślubu. Mówi Silvi, że nie może się już jednak wycofać.Alberto mówi Paulinie, że ją kocha. W myślach cieszy się już jednak na spadek, który zamierza ukraść Paulinie. Rafael denerwuje się z powodu opóźnienia samolotu. Obawia się, że nie zdąży przerwać ślubu. Przed mężczyzną piętrzą się kolejne kłopoty, gdyż w Meksyku są bardzo duże korki. W końcu jednak udaje mu się dotrzeć do koscioła, przed którym stoją Paulina i Gustavo, reszta gości oczekuje w środku świątyni.Rafael prosi Paulinę, by nie wychodziła za mąż. Gustavo pozwala odejść córce z Rafaelem. Emilia i Alberto nie mogą uwierzyć w to, co się stało.


Emisja w poniedziałek 7 grudnia o godz. 14:00 i 22:00 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page