top of page

Koniec ery bycia amantem? Fernando Colunga komentuje nowy etap w karierze

W "Tajemnicy rodziny Greco" meksykański gwiazdor wciela się w Aquilesa Greco, mrocznego i brutalnego przestępcę.

Ponad 25 lat po debiucie jako bohater klasyku "Maria z przedmieścia" (1995), Fernando Colunga powraca na ekrany z postacią niepodobną do niczego, co kiedykolwiek zrobił w swojej karierze. W serialu "Tajemnica rodziny Greco" (oryg. El secreto de la familia Greco) dostępnym na Netflix, wciela się w Aquilesa Greco, mrocznego, brutalnego i raczej złowrogo wyglądającego przestępcę. Tym samym 56-letni aktor rozpoczyna kolejny etap w swojej karierze, w którym dobrzy faceci i bohaterowie nie są już priorytetem. Czy to będzie koniec ery bycia łamaczem serc dla Fernando Colungi?Po raz pierwszy w rzadkim wywiadzie meksykański gwiazdor skomentowała granie postaci, która nie jest ani piękna, ani bohaterska. Odpowiedział, czy nie boi się publicznego odrzucenia za granie kogoś tak odmiennego od dotychczasowych postaci.


„Publiczność, która mnie obserwuje, również szuka we mnie nowej propozycji. Zawsze robię wszystko, co w mojej mocy, aby ich zadowolić. A to, co robimy, to po prostu remontujemy, budujemy i staramy się nadążyć za nimi, aby mieli inny rodzaj rozrywki, ale nie myślę o odrzuceniu. Jestem też po stronie widza i jestem wdzięczny, gdy widzę, że mój ulubiony aktor próbuje znaleźć nową drogę, otworzyć nowe luki” – wyjaśnił magazynowi El Universal z Argentyny, kraju, w którym serial był nagrywany.


Fernando Colunga o końcu ery bycia amantem


Jeśli chodzi o koniec fazy bycia łamaczem serc, Colunga pozostaje nieugięty. „To opinia publiczna podejmuje tę decyzję, nie ja. Po prostu będę dalej pracował i nadal dostosowywał się do proponowanych mi historii. Chcę nadal pracować, grając różne postacie" - powiedział.


Staranna charakteryzacja na potrzeby serialu mocno postarzyła wciąz młodo wyglądajacego aktora / fot. Netflix

Aktor pytany o to, czy nadal jest rozpoznawany za role z przeszłości, jak w "Esmeraldzie", "Paulinie" czy "Marii z przedmieści", wyjaśnia:


„Wszyscy podążamy za czymś, co lubimy. To właśnie daje początek, daje ciągłość. Zawsze będę wdzięczny społeczeństwu i nie mogę zaprzeczyć temu, co dla mnie zbudowało. Wręcz przeciwnie, były to kroki w mojej karierze i teraz chcę, aby "Tajemnica rodziny Greco" był częścią tych kroków i myślę, że ma wszystkie elementy, aby być".O czym jest "Tajemnica rodziny Greco"?


Z pozoru idealna rodzina potajemnie porywa dla okupu zamożnych ludzi, aby utrzymać swój wysoki standard życia i pozycję społeczną. Serial oparty na prawdziwej historii.


Zwiastun:


1672 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page