top of page

"Królowa Południa" od 3 sierpnia w Metro TV

Pierwszy sezon pasjonującej opowieści o losach Teresy Mendozy już od 3 sierpnia w dostępnej dla każdego telewizji Metro TV.

Odbiocy telewizji satelitarnej mieli już możliwość poznania tej produkcji za sprawą emisji na antnie Novela TV. Teraz hitowa latynoska produkcja otwiera sie także na widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej za sprawą emisji na antenie dotępnego naziemnie kanału Metro TV (Grupa TVN).



Telenowela oparta na kanwie hiszpańskiego bestselleru książkowego, "La Reina del Sur". Czy jeden telefon może zmienić nasze życie o 180 stopni? Dzieje się tak w przypadku Teresy Mendozy, która pewnego dnia odbiera telefon i… dowiaduje się, że jej narzeczony Raymundo „El Guero” Davila Parra był wmieszany w przemyt narkotyków i został zabity przez mafię. Co więcej, ona sama stała się celem szajki. Z pomocą wuja Raymundo, Epifanio Vargasa kobieta ucieka do Hiszpanii. Nie jest to już jednak ta sama bezbronna, szczęśliwa i naiwna Teresa, którą znali mieszkańcy jej miasteczka. Teraz to świadoma wartości pieniądza oraz władzy kobieta, dla której nic już nie jest straszne.


Na pierwszy sezon sensacyjnej telenoweli "Królowa Południa", Metro TV zaprasza już od 3 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku w paśmie o godz. 20:10.


1018 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page