top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Miłości po grób"

Z myślą o widzach, którzy nie mieli wcześniej dostępu do Novelas+, stacja zacznie powtarzać od dziś telenowelę "Miłość po grób" (oryg. Amar a murte). Produkcja z Angelique Boyer i Michelem Brownem jest nową wersją kultowego "Prawa pożądania z Loreną Rojas i Mariem Cimarro. Inną wersją tego scenariusza była również znana z anteny Novelas+ "W obcej skórze". Już teraz poznajcie bohaterów najnowszej wersji!Lucía Borges (Angelique Boyer)


Piękna kobieta, która pojawiła się na okładkach magazynów i była muzą najbardziej prestiżowych projektantów w kraju. Jednak nie zawsze wiodła uprzywilejowaną egzystencję. Gdy była nastolatką matka zmusiła ją do prostytucji. Pewnego dnia Lucía udaje się uciec do Mexico City i znaleźć pracę w Grupie Carvajal. Właściciel, León Carvajal, jest zachwycony pięknem Lucíi. Kiedy zdaje sobie sprawę, że jest nią zainteresowany, postrzega go jako bilet do wyjścia z biedy. Lucía zgadza się poślubić Leona, ale jednocześnie zostaje sprzymierzeńcem i kochanką Johnny'ego Corony, prawej ręki jej narzeczonego. Kochankowie planują śmierć Carvajala. Ale Lucía nigdy nie wyobrażała sobie, że León wróci z zaświatów, by odpłacić się jej w najbardziej kręty sposób: uwodzi ją, dopóki się w nim nie zakocha.Macario "El Chino" / Jakobo / Leon

(Michel Brown)


„Chino” Valdés, płatny morderca na liście płac gangu przestępczego, jest impulsywny, zazdrosny i pełen urazy. Jest również atrakcyjny, pomimo swojego surowego wyglądu, niepiśmienny i skłonny do picia. Otrzymuje karę śmierci i zostaje skazany na krzesło elektryczne za zabójstwo sędziego federalnego. Jego dusza odradza się w ciele profesora uniwersytetu. W swoim nowo odkrytym ciele „Chino Valdés” znajduje serce, które kryje w sobie szlachetne uczucia, takie jak jego wielka miłość do Javiera, małego syna profesora uniwersytetu, którym się teraz stał.Johnny Corona (Alejandro Nones)


Kluczowy człowiek w Grupo Carvajal, jest specem od finansów i najbardziej zaufanym doradcą Leóna Carvajala. Johnny wykorzystuje swoje umiejętności finansowe nie tylko do zaimponowania szefowi, ale także do okradania go. Ten atrakcyjny mężczyzna, ubiera się nienagannie, ale potrafi być arogancki i wspinać się po drabinie społecznej. Bezwzględnie ambitny, chce nie tylko zachować imperium Carvajal, ale także piękną żonę Leona Lucíę Borges. Jest wytrawnym manipulatorem.

León Carvajal (Alexis Alaya)


Jest potentatem medialnym - charyzmatycznym, kulturalnym i dobrodusznym. Ma pozornie idealną rodzinę, ale zakochuje się w Lucíi Borges, kobiecie o trzydzieści lat młodszej od niego. Poślubia ją, ale zostaje zamordowany w dniu ślubu. Tak jak chciałby los (lub życie pozagrobowe), jego dusza przenosi się do ciała „Chino Valdésa”. To zapewnia mu przykrywkę, której używa, aby rzucić światło na oszustwo w swoim życiu.

Eva Carvajal (Claudia Martin)


Najstarsza córka Leóna Carvajala jest również najbystrzejszą z trójki rodzeństwa Carvajala. Jest błyskotliwym kierownikiem w biznesowym imperium swojego ojca, ale ulega korupcji i praniu brudnych pieniędzy, kiedy zakochuje się w „Alacrán”, osobie, która budzi strach w każdym.

Beltrán Camacho (Arturo Barba)


Ten nudny profesor antropologii jest żonaty z Alicią i ojcem małego Javiera, który cierpi na straszną chorobę. Beltrán jest wegetarianinem. Nie pije ani nie pali, ale stracił formę. Rzadko podejmuje ryzyko, dużo się uczy i bywa dość nużący. Jego uczniowie go uwielbiają, ale on nudzi swoją żonę. Kiedy dusza „Chino Valdésa” osiedli się w ciele Beltrana, zachowanie Beltrána zmieni się radykalnie i zacznie zwracać uwagę na swój wygląd, na czym nigdy wcześniej nie dbał.

Guillermo Carvajal (Gonzalo Peña)


Jest synem Leóna Carvajala i oczywistym spadkobiercą imperium Carvajala, ale ma inne zainteresowania. Śmierć ojca rozbudza jego zainteresowanie okultyzmem, więc on i jego ojciec chrzestny Camilo zaczynają współpracować, aby znaleźć przyczynę transmigracji duszy Leóna.


Valentina Carvajal (Macarena Achaga)


Najmłodsza córka Leóna Carvajala jest głęboko zraniona śmiercią ojca, ale jej życie całkowicie się zmieni, gdy pozna Julianę, córkę „Chino” Valdésa. Ich prawdziwa przyjaźń przerodzi się w prawdziwą miłość.


Mateo Luna (Cayetano Arámburo)


Jest mężem Evy Carvajal i dziennikarzem grupy Carvajal. Jak każdy inny dziennikarz, Mateo pociąga wszystko, co jest interesujące, czyli praktycznie wszystko.


"Miłość po grób" na antenie Novelas+ od poniedziałku do piątku o godz. 18:40 (23:15).


1905 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze