top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Miłości po grób"

Z myślą o widzach, którzy nie mieli wcześniej dostępu do Novelas+, stacja zacznie powtarzać od dziś telenowelę "Miłość po grób" (oryg. Amar a murte). Produkcja z Angelique Boyer i Michelem Brownem jest nową wersją kultowego "Prawa pożądania z Loreną Rojas i Mariem Cimarro. Inną wersją tego scenariusza była również znana z anteny Novelas+ "W obcej skórze". Już teraz poznajcie bohaterów najnowszej wersji!Lucía Borges (Angelique Boyer)


Piękna kobieta, która pojawiła się na okładkach magazynów i była muzą najbardziej prestiżowych projektantów w kraju. Jednak nie zawsze wiodła uprzywilejowaną egzystencję. Gdy była nastolatką matka zmusiła ją do prostytucji. Pewnego dnia Lucía udaje się uciec do Mexico City i znaleźć pracę w Grupie Carvajal. Właściciel, León Carvajal, jest zachwycony pięknem Lucíi. Kiedy zdaje sobie sprawę, że jest nią zainteresowany, postrzega go jako bilet do wyjścia z biedy. Lucía zgadza się poślubić Leona, ale jednocześnie zostaje sprzymierzeńcem i kochanką Johnny'ego Corony, prawej ręki jej narzeczonego. Kochankowie planują śmierć Carvajala. Ale Lucía nigdy nie wyobrażała sobie, że León wróci z zaświatów, by odpłacić się jej w najbardziej kręty sposób: uwodzi ją, dopóki się w nim nie zakocha.Macario "El Chino" / Jakobo / Leon

(Michel Brown)


„Chino” Valdés, płatny morderca na liście płac gangu przestępczego, jest impulsywny, zazdrosny i pełen urazy. Jest również atrakcyjny, pomimo swojego surowego wyglądu, niepiśmienny i skłonny do picia. Otrzymuje karę śmierci i zostaje skazany na krzesło elektryczne za zabójstwo sędziego federalnego. Jego dusza odradza się w ciele profesora uniwersytetu. W swoim nowo odkrytym ciele „Chino Valdés” znajduje serce, które kryje w sobie szlachetne uczucia, takie jak jego wielka miłość do Javiera, małego syna profesora uniwersytetu, którym się teraz stał.Johnny Corona (Alejandro Nones)


Kluczowy człowiek w Grupo Carvajal, jest specem od finansów i najbardziej zaufanym doradcą Leóna Carvajala. Johnny wykorzystuje swoje umiejętności finansowe nie tylko do zaimponowania szefowi, ale także do okradania go. Ten atrakcyjny mężczyzna, ubiera się nienagannie, ale potrafi być arogancki i wspinać się po drabinie społecznej. Bezwzględnie ambitny, chce nie tylko zachować imperium Carvajal, ale także piękną żonę Leona Lucíę Borges. Jest wytrawnym manipulatorem.

León Carvajal (Alexis Alaya)


Jest potentatem medialnym - charyzmatycznym, kulturalnym i dobrodusznym. Ma pozornie idealną rodzinę, ale zakochuje się w Lucíi Borges, kobiecie o trzydzieści lat młodszej od niego. Poślubia ją, ale zostaje zamordowany w dniu ślubu. Tak jak chciałby los (lub życie pozagrobowe), jego dusza przenosi się do ciała „Chino Valdésa”. To zapewnia mu przykrywkę, której używa, aby rzucić światło na oszustwo w swoim życiu.


<