top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Na przekór losowi"

Mayrin Villanueva i Marcus Ornellas ("Rubi") gwiazdami długo oczekiwanej telenoweli Televisy, która już 28 grudnia zadebiutuje na antenie Novelas+. "Na przekór losowi" jest wielkim powrotem Gabrieli Spanic do grania w telenowelach po siedmiu latach nieobecności.

Wyprodukowana przez Carlosa Bardasano i napisana przez Leonarda Padróna, duet odpowiedzialny za "Rubi" i "Miłość po grób", produkcja kręci się wokół historii Alicii (Mayrin Villanueva), dojrzałej kobiety zdradzonej przez męża, która wbrew wszelkim przeciwnościom losu ponownie znajduje miłość w mężczyźnie znacznie młodszym od siebie Przedstawiamy Wam najważniejszych bohaterów telenoweli "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan).Alicia Montiel - Mayrin Villanueva

Alicia uważa, że ​​ma idealną rodzinę. Od trzydziestu lat jest żoną Sergio Carranzy. Mają troje dzieci i są symbolem wzorcowej rodziny. Jest kobietą z kryteriami, ale nauczyła się trzymać je dla siebie, ponieważ jej mąż automatycznie ich nie docenia. Alicia miała dość tradycyjne wychowanie. Choć doświadczyła zmian w podejściu do roli kobiet w społeczeństwie, wolała pozostać na torze tradycji. Jest ważniejsza niż się wydaje. Jej nastrój został znieczulony dzięki sztywności męża. Ale rozwód i odkrycie nowego rozdziału miłości, jakim jest Martín Guerra, sprawią, że na nowo odkryje swoje wewnętrzne światło.


Martin Guerra - Marcus Ornellas

Martín to odważny młody człowiek, który należy do zespołu dziennikarzy relacjonujących program Sergio Carranzy. Cztery lata temu rozstał się z Carlotą, z którą ma córkę Sofíę. Martín jest uczciwym, kochającym, wrażliwym i zabawnym mężczyzną. Fakt zakochania się w kobiecie dużo starszej od niego zrewolucjonizuje jego życie.


Sergio Carranza - Alexis Ayala

Sergio jest gwiazdą dziennikarską meksykańskiej telewizji. Ma program nocny, w którym przeprowadza wywiady z osobami publicznymi. Ma wybujałe ego i próżność gwiazdy telewizyjnej. W swoim małżeństwie przez 30 lat zmuszał żonę i dzieci do posłuszeństwa jego woli. Jest arogancki i klasowy, mimo że publicznie prezentuje się jako miłośnik słusznych spraw i obrońca pokornych w Meksyku. Od 3 lat nie jest wierny swojej żonie Alicii Montiel z Julietą Lago, jego partnerką programową.


Julieta Lake - Scarlet Gruber

Julieta to piękna i utalentowana dziennikarka, która od trzech lat jest kochanką Sergio Carranzy.Oboje ukrywają swój romans z oczywistych powodów: on jest żonaty, a oni są osobami publicznymi . Zwykle jest miłą i charyzmatyczną kobietą. Jest też ambitna, ale wie, jak ukryć zainteresowanie wspinaniem się po drodze do sławy. Za wszelką cenę chce mieć dziecko, ale dla Sergio dziecko to komplikacja, która go w tym momencie nudzi. I to będzie punkt konfliktu między nimi.


Fedora Montenegro - Gabriela Spanic

Fedora jest jedną z najlepszych przyjaciółek Alici. Jej wielką traumą jest to, że niedługo skończy 50 lat, przez co uzależniła się od diet, pigułek obiecujących wieczną młodość, terapii i wszystkiego, co pozwala jej walczyć z niszczącym działaniem czasu. Rozwiedziona, postanowiła nie żyć już jako para. Życie pełne jest okazjonalnych kochanków, co ostatecznie wpędza ją w bezdenną samotność.

Pierwszy odcinek telenoweli "Na przekór losowi" już 28 grudnia o godz. 15:00 (18:40, 22:20) w Novelas+.


Zwiastun:


1476 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page