top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Rubi"

Telenowela "Rubi", nowa wersja słynnej "Ceny marzeń" z Barbarą Mori, była jednym z największych ubiegłorocznych hitów Televisy. Dla grajacej główną rolę Camili Sodi była doskonałą okazją do udowodnienia, ze nie jest tylko siostrzenicą Thalíi, ale również doskonałą aktorką. Towarzyszący jej na ekranie José Ron ("Z miłości do dziecka") ponownie udowodnił, że w rolach amantów nie ma obecnie sobie równych. Poznajcie najważniejszych bohaterów telenoweli "Rubi", która już 1 marca zadebiutuje na ekranach telewizyjnej Czwórki (TV4).Rubi (Camila Sodi)

Ambitna młoda studentka komunikacji społecznej, która urodziwszy się w biedzie, nie chce jej zaakceptować i odwołuje się do swej niepokojącej urody i ogromnej zdolności uwodzenia, aby zdobyć pieniądze, sławę i władzę bez względu na to, kogo po drodze może skrzywdzić i nie ważne jak wiele drzwi musi wyważyć, aby to osiągnąć. Zakochuje się bezpamiętnie w Alejandro Cárdenasie, myśląc, że jest milionerem, ale kiedy odkrywa, że ​​nim nie jest, wypycha go ze swojego życia, ku jego rozpaczy.

Alejandro (José Ron)

Wybitny kardiolog, któremu udało się zrobić imponującą karierę i który widzi, jak jego świat rozpada się, gdy zostaje porzucony przez jedyną kobietę, jaką kiedykolwiek kochał: Rubí. Spróbuje nawiązać nowy związek z koleżanką -Sonia-, ale duch Rubi już zawsze będzie się czaił. Jest pierwszą ofiarą nikczemności Rubi.
Hector (Rodrigo Guirao)

Znany i odnoszący sukcesy meksykański architekt - z mroczną rodzinną przeszłością - który zaręczony z Maribel postanawia porzucić ją przed ołtarzem i uciec z Rubí. Kiedy Rubí wkrótce potem zostawia go dla innego mężczyzny, Héctor ma obsesję na jej punkcie, tracąc nawet kontrolę nad swoim życiem. To pierwszy krok na drabinie do władzy, którą zbuduje Rubí.