top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Słodkiej ambicji"

"Słodka ambicja" to pełna zwrotów akcji, brazylijska produkcja w reżyserii laureatki Emmy - Amory Mauntner. Telenowela opowiada o losach cukierniczki Marii de la Paz, która dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i miłości do słodkich wypieków przekazanej przez ukochaną babcię, z prostej dziewczyny stała się poważną kobietą biznesu. Produkcja, która szturmem podbiła serca widzów, od 18 lutego do obejrzenia w Novelas+.

Jednak nawet zawodowy sukces i pokonanie ekonomiczno-społecznych barier nie pomagają Marii w życiu prywatnym. Kobieta nie jest w stanie porozumieć się ze swoją córką Josiane, która jest owocem zakazanej miłości do pochodzącego ze zwaśnionej rodziny Amadeo. Jedyna pociecha Marii, wstydząca się prostego pochodzenia matki, zaczyna knuć za jej plecami. Ponadto, w życiu głównej bohaterki pojawia się ktoś, kogo nie spodziewała się nigdy więcej zobaczyć...BOHATEROWIEMARIA DLA PAZ: Juliana Paes

Jest dziedziczką rodziny Ramirez i piękną, zdeterminowaną kobietą o dobrym sercu. Zakochuje się w Amadeu (Marcos Palmeira) i stara się go poślubić. Mając za głowę wyznaczoną przez klan Matheus cenę, ucieka do São Paulo po tym, jak Amadeu został zaatakowany w dniu ich ślubu, i zaczyna sprzedawać domowe ciasta, aby zarabiać na życie. Odnosi taki sukces, że zarabia fortunę i zostaje właścicielką sieci cukierni i franczyzobiorców. Maria niestrudzenie pracuje nad samodzielnym wychowaniem córki Josiane (Agatha Moreira) i angażuje się z Régisem (Reynaldo Gianecchini). Ale wciąż nie może przezwyciężyć utraty swojej największej miłości, którą uważa się za martwą.AMADEO: Marcus Palmeira

Wielka miłość w życiu Marii de la Paz. Oboje zakochują się do szaleństwa i oddadzą się namiętności, nie myśląc o konsekwencjach, ponieważ między ich rodzinami, Matheusami i Ramírezami, trwa stara i zacięta rywalizacja. Amadeo i María de la Paz kochają się tak bardzo, że chcą się pobrać, a tym samym zakończyć nienawiść między dwiema rodzinami. Jednak uraza do zbrodni popełnionych w przeszłości jest tak duża, że ​​ich miłość zostanie przerwana.JOASINE: Agatha Moreira

Dorośnie bez ojca, ale dzięki staraniom matki będzie miała wygodne życie bez braków. Jednak nie nauczy cię to doceniać. Ze względu na swój status i urodę Josiane będzie starała się zostać „cyfrową wpływową” modą i luksusowym życiem. Ale skromne pochodzenie jej matki będzie dla niej wstydem, więc zrobi wszystko, aby przejąć to, co uważa, że ​​należy do niej.

REGIS: Reynaldo Gianecchini

Szarmancki i kobieciarz, który pojawi się w życiu Maríi de la Paz, by się zakochać. Bez wątpienia ta para podniesie temperaturę historii, gdyż nie zawaha się pokazać swojej pasji. Jednak Régis będzie szukał czegoś więcej niż miłości, ponieważ jego upodobanie do gry przysporzy mu problemów i zobaczy swoje zbawienie w Marii.


VIRGINIA: Paolla Oliveria

Została adoptowana przez Otávio (José de Abreu) ​​i Beatriz (Natália do Vale) po tym, jak w dzieciństwie została oddzielona od matki. Ukochana i rozpieszczona, staje się dziewczyną IT, znaną jako Vivi Guedes. Mieszka w świecie ultra mody i zatrudnia Kim (Monica Iozzi), aby pokierowała jej karierą. Jest dziewczyną Camilo (Lee Taylor) i głównym odniesieniem dla Josiane (Agatha Moreira) w jej projekcie zostania cyfrową influencerką.

FABIANA: Nathalia Dill

iedy rodziny Ramirezów i Matheusów ścierają się na ślubie Marii (Juliana Paes) i Amadeu (Marco Palmeira), zostaje porwana przez rywalizującą rodzinę i pozostawiona w klasztorze. Wychowana przez zakonnice, dorasta marząc o życiu, które chciała mieć u boku swojej rodziny. Pewnego dnia w programie telewizyjnym rozpoznaje swoją siostrę Virginię, która ma taki sam amulet jak ona. Fabiana dowiaduje się, gdzie mieszka Virgínia i zbliżają się, ale Fabiana powoli ujawnia swój mściwy, złośliwy charakter.Telenowela "Słodka ambicja" zdobył ogromną popularność w wielu krajach na świecie, w tym w rodzimej Brazylii oraz w Stanach Zjednoczonych. Za produkcję odpowiada para zdobywców nagród Emmy – Amora Mauntner oraz Walcyr Carrasco. W obsadzie znaleźli się: Juliana Paes, Marcos Palmeira, Agatha Moreira, Reynaldo Gianecchini oraz nominowana do Oscara Fernanda Montenegro.


Premierowe odcinki telenoweli "Słodka ambicja" od 18 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15:00 na antenie Novelas+.

1569 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze