top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Z miłości do dziecka"

Telenowela "Z miłości do dziecka" (Te doy la vida) była największym ubiegłorocznym hitem meksykańskiej Televisy. Dla José Rona ("Włoska narzeczona") stanowiła ukoronowanie ugruntowanej już kariery, a dla partnerującej mu Evy Cedeño ("Przeklęta") była doskonałą trampoliną do sławy i ról pierwszoplanowych. Jorge Salinas ("Zakazane uczucie") mógł przełamać stereotyp amanta i wcielić się w tego złego. Poznajcie najważniejszych bohaterów nowej telenoweli "Z miłości do dziecka", która już od 1 lutego zagości na ekranach telewizyjnej Czwórki.Pedro Garrido (José Ron)

Mechanik. Pracuje w warsztacie Nelsona, ojca swojej dziewczyny. Jest bardzo odpowiedzialnym, szlachetnym, uczciwym i sprawiedliwym mężczyzną. Lubi śpiewać tradycyjne meksykańskie piosenki i pasjonuje się piłką nożną. Głęboko kocha swojego ojca, po którym odziedziczył zamiłowanie i wiedzę o samochodach. Zaciekawiony, nigdy nie przestał uczyć się swojego zawodu i stał się on punktem odniesienia w tuningu samochodów. Jest liderem warsztatu i przekonał Nelsona, aby poświęcił warsztat tuningowi. Ma głębokie zamiłowanie do swojego samochodu. Wiele lat temu miał szczęśliwy związek z Sofią, nie wiedząc, że zaszła w ciążę. Kiedy urodził się Nicolás, Sofia oddała go do adopcji, a kiedy Pedro dowieduje się o istnieniu swojego dziecka, jego życie zmienia się o 360 stopni.
Elena Villaseñor (Eva Cedeño)

Posiada dyplom z gastronomii i administracji kulinarnej oraz prowadzi firmę cateringową, którą nie może zajmować się od czasu, gdy jej adoptowany syn Nicolás zachorował na białaczkę, poświęcając jego opiece całe swoje życie. Jest pogodna, niezależna, optymistyczna i zachowuje dobrą postawę pomimo choroby syna. Wierzy, że równość, wzajemne zaangażowanie i wspólne cele są podstawą miłości i właśnie to znalazła w swoim mężu Ernesto. To wyjątkowa osoba, dla której rodzina jest filarem życia. Odważnie stawiała czoła białaczce Nicolása i czuje się wspierana pod każdym względem przez swojego męża, ale kiedy pojawia się Pedro, odkrywa prawdziwą osobowość Ernesto. Jako silna i proaktywna kobieta, konfrontuje się z mężem, aby rozwiązać swoje problemy i zmienić kierunek swojego małżeństwa. Liczę na znalezienie w Pedro zrozumienia i wsparcia, którego tak bardzo jej brakowało. Pedro staje się jej schronieniem, jej walczącym partnerem, mężczyzną, który ofiaruje jej prawdziwą i bezwarunkową miłość, za którą zawsze tęskniła.Ernesto Rioja (Jorge Salinas)

Prawnik, mąż Eleny i przybrany ojciec Nicolása. Jego matka była służącą, która pracowała w domu rodziny Rioja. Właściwie nazywa się Miguel Hernández, ale ukradł tożsamość syna pracodawcy swojej matki. Klasyk, manipulator i oszust. Rozpoczyna pracę z Horacio Villaseñorem i stopniowo staje się jego prawą ręką, tak poznaje Elenę. Na początku pokazuje się jako dobry człowiek, kochający swoją rodzinę, ale stopniowo poznamy jego prawdziwą osobowość. Jest człowiekiem świadomym siebie, z niezdrową potrzebą posiadania rzeczy. W wyniku wypadku staje się bezpłodny, czego nie potrafi pokonać, dlatego wraz z żoną decyduje się na adopcję dziecka. Od momentu, gdy Nicolás pojawia się w ich życiu, próbuje zrobić z nim to, czego nie mógł zrobić w dzieciństwie.Nicolás Rioja (Leonardo Herrera)

To bystry chłopiec, bardzo słodki. Od najmłodszych lat, bardzo lubi samochody i został zarażony upodobaniem swojego dziadka do piłki nożnej; jest fanem zespołu América (Meksykańska drużyna piłkarska). Z powodu swojej choroby jest mały i kruchy. Bardzo ciężko walczy z białaczką, chorobą zdiagnozowaną w wieku czterech lat. Ignoruje, że jest adoptowanym dzieckiem. Potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego, jego rodzice od jakiegoś czasu bezskutecznie szukają zgodnego dawcy, co powoduje, że jego zdrowie coraz bardziej pogarsza się z każdym dniem, aż do pojawienia się Pedro, jego biologicznego ojca, który został jego dawcą. Po tym wydarzeniu stan zdrowia Nicolása ogromnie się poprawił. Znowu staje się żywym chłopcem. Nalega na spotkaniu z osobą, która oddała szpik, chociaż Ernesto chce temu zapobiec. Przypadkowo spotyka Pedro, do którego czuje wielką empatię.Gina (Danny Perea)

Zazdrosna, kapryśna i bardzo złośliwa. Gina jest od lat dziewczyną Pedra, biologicznego ojca Nicolása. Kiedy dowiaduje się o „tajemnicy” swojego narzeczonego, próbuje zasymilować sytuację, a następnie zmienić ją na własną korzyść. Gina jest „zepsutą, manipulującą i bardzo samolubną” kobietą. Zrobi wszystko, aby utrzymać Pedra u swojego boku. Pełnokrwisty czarny charakter.


Pierwszy odcinek "Z miłości do dziecka" na antenie TV4 już 1 lutego. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.1846 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV