top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Za głosem serca" (Vai na fé)

Premiera "Za głosem serca" (oryg. Vai na fé) na antenie TTV w najbliższy poniedziałek (16 października) i już na starcie obiecuje nam opowieść pełną mocnych bohaterów. Telenowela, która zostanie pokazana o 14:35, proponuje zanurzenie się w codziennym życiu Brazylijczyków, z dużą ilością humoru, romansu, konfliktów, a przede wszystkim nadziei.

Paulo Silvestrini, dyrektor artystyczny telenoweli, zdradził, że propozycja polega na poruszaniu się pomiędzy różnymi warstwami społecznymi w Brazylii, ukazując charakterystyczną dla tego kraju różnorodność. „Jej środowisko to pluralistyczne i mieszane miasto, w którym różne kultury i tożsamości społeczne konfrontują się i współistnieją, dostosowując oczekiwania i dokonując przeglądu wartości” – stwierdził w oświadczeniu przesłanym prasie przed premierą w rodzimej Brazylii.Poniżej sprawdźcie, kim są główni bohaterowie "Za głosem serca" (Vai na fé).


Sol (Sheron Menezzes)

Ciężko pracująca kobieta, która jak większość Brazylijczyków wstaje wcześnie rano do pracy, aby zarobić na utrzymanie rodziny. Zawsze pielęgnując nadzieję na lepsze dni, Sol dzieli swój czas pomiędzy pracę, macierzyństwo i chór kościelny. Mieszka z rodziną w Piedade, na północ od Rio de Janeiro. W przeszłości regularnie występowała na funkowych turniejach w Rio i zyskała przydomek „Księżniczki tańca”. Aby pomóc rodzinie, która znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, bohaterka wita ponownie swoją przeszłość. Jednak jej najbliżsi nie akceptują tej sytuacji.


Lui Lorenzo (José Loreto)

Popowy piosenkarz proponuje Sol powrót do przeszłości, gdy oferuje jej szansę pracy na scenie. Artysta, kobieciarz, rozpieszczony i hedonistyczny, manipulowany przez własną matkę, która z czasem przyczyniła się do ochłodzenia stosunków między nim a ojcem. Spotykając Sol, piosenkarz może zmienić swoje nieodpowiedzialne podejście i kto wie, może w końcu odkryć prawdziwą miłość?


Carlão (Che Moais)

Mąż Sol, poznał swoją żonę w kościele. Człowiek o konserwatywnych poglądach, w czasie pandemii stracił pracę i stał się osobą bardziej drażliwą, z częstymi momentami wielkiego niezadowolenia. Jego obecne źródło dochodów to aplikacje do dostarczania jedzenia.


Guiga (Mel Maia)

Guiga to młoda influencerka, zawsze myśląca o własnych korzyściach. Jest zdolna bez skrupułów oszukać swoich obserwujących, polecając i reklamując podejrzane produkty. Jej arogancka i daremna osobowość nie utrudnia jej prowadzenia biznesu w Internecie, dzięki czemu dziewczyna, która jest studentką prawa, jest w stanie utrzymać się z dochodów z mediów społecznościowych. Jednak jej pozornie doskonałe życie zostanie wstrząśnięte haniebną postawą ojca, który zostanie aresztowany.


Ben (Samuel de Assis)

Prawnik Ben to człowiek, który po śmierci ojca musiał przejąć prowadzenie rodzinnego biznesu. Z pomocą żony przejął kancelarię adwokacką i musiał odłożyć na bok swoje marzycielskie podejście, stąpać twardo po ziemi i stać się pragmatycznym człowiekiem. W przeszłości Ben miał romans z Sol i gdy spotka ją ponownie, znów poczuje mocniejsze bicie serca.


Theo (Emilio Dantes)

Theo jest człowiekiem pozorów. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zachowuje się wzorowo i ma idealną rodzinę. Za kulisami prowadzi jednak z pomocą przyjaciela nielegalny biznes, a także utrzymuje toksyczną relację z żoną.


Marlene (Elisa Lucinda)

Matka Sol, uwielbia swoje wnuczki. Jednak jej gburowata i trudna osobowość może przeszkodzić jej w budowaniu relacji z córką. Seniorka rodu również uwielbia tańczyć, jednak brakuje jej tej lekkości, jaką wnosi Sol. Będzie musiała nauczyć się radzić sobie w sytuacjach, w których pojawiają się przeszkody życiowe.


"Za głosem serca" (oryg. Vai na fé) od 16 października o godz. 14:35 w TTV.
1466 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page