top of page

Kwitnie miłość Sebastiana i Angelique

Miłość zawsze jest powodem do świętowania. Podobnego zdania jest również Sebastián Rulli, który postanowił publicznie otworzyć serce przed swoją dziewczyną Angelique Boyer. Przypomijmy, że chociaż para znała sie już wcześniej, to ich miłość narodziła się dopiero na planie "Za głosem serca". Później przyszedł czas na wspólną pracę przy "Trzy razy Ana", której efekty mogliśmy podziwiać na polskich ekranach w zeszłym roku.

"Kiedy mówię, że za Tobą tęsknię, to nie dlatego, że jestem egoistą, który chcę mieć Ciebie zawsze przy sobie, ale dlatego, że Twój brak uświadamia mi jak bardzo Cię kocham", zaczął wyznanie 42- letni aktor. "Myślę o Tobie w każdej chwili i zdaję sobie sprawę jak wielkie mam szczęście, że mam Cię przy sobie. "Doceniam każdy śmiech, każdą łzę, każdy pocałunek, każdy moment" - kontynuował wyznanie przy aplauzie swoich fanów na Instagramie.


Protagonista "Papá a toda madre" swoim miłosnym wyznaniem ostatecznie rozwiał pojawiające się ostatnio plotki o kryzysie w związku z piekną aktorką - "I chcę Cię tak kochać, więcej i więcej, gdziekolwiek jesteś. Ponieważ miłość nie ma granic, nie zna limitów czasu. Kocham Cię na wieki wieków".


Angelique Boyer i Sebastián Rulli stanowią jedną z najbardziej stabilnych par w świecie show-biznesu. Ich związek trwa nieprzerwanie od czasu pracy na planie "Za głosem serca" w 2014 roku. Jak na standardy panujące w świecie Latinowood, jest to już całkiem niezły wynik. Zakochani spędzili ostatnio kilka dni na rajskich plażach kurortu w Cancún.

358 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page