top of page

"La Bandida" – Odcinek 47: Marina poznaje prawdę!

W 47. odcinku telenoweli "La Bandida": Marina odkrywa, czym tak naprawdę zajmuje się jej matka. Max powiadamia Pedro, że ma zamiar odbić mu Bandidę. Emisja w środę 19 sierpnia o godz. 20:10 w TVP1.

ODCINEK 47:

Max powiadamia Pedro, że ma zamiar odbić mu Gracielę. Salvador za wszelką cenę stara się umknąć swoim oprawcom. Dla niepoznaki postanawia przebrać się za kobietę. Księżniczka zaczyna tracić włosy. Czuje się też coraz gorzej w towarzystwie Teresy.



Antonio wyznaje Marinie miłość. Dziewczyna unika go, ponieważ podoba jej się ktoś inny. Damián zostawia Edith. Wyjawia ojcu, że jest zakochany w córce Bandidy.



Graciela przyjmuje do pracy nową kucharkę, Altagracię. Marina odkrywa, czym tak naprawdę zajmuje się jej matka.


Emisja w środę 19 sierpnia o godz. 20:10 w TVP1


Oglądaj: Odcinki telenoweli "La Bandida" w ofercie serwisu TVP VOD - więcej



123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page