top of page

"La Bandida": Zniszczone dzieciństwo

W odcinkach 1-3 telenoweli "La Bandida": Młodziutka Marina poprzysięga śmierć mordercom swojej rodziny. Wkrótce z młodszym bratem trafiają na ulicę. Emisja w dniach od 3 do 5 lipca 2020 roku o godz. 20:35 w TVP1.


ODCINEK 1:

Graciela trafia na posterunek policji, gdzie jest przesłuchiwana przez Samuela. Wcześniej, gdy była znana jako Marina, dorastała w hacjendzie Buenaventura. Pewnego dnia na hacjendę napada banda rabusiów i morduje niemal wszystkich jej mieszkańców. Bandyta Jos zabija ojca nastoletniej Mariny na jej oczach, ale pomaga uciec jej i młodszemu bratu, Benjaminowi. Marina poprzysięga mu śmierć. Dostają się do Chihuahua, ale Marina chce dotrzeć do stolicy, gdzie mieszka siostra jej nieżyjącej matki. By zdobyć pieniądze na pociąg kradnie portmonetki zamożnym paniom.

Emisja 3 lipca o godz. 20:35 w TVP1ODCINEK 2:

Okazuje się, że siostra matki nie żyje i Marina z Benjaminem trafiają na ulicę. Marina zarabia na życie żebrząc i sprzedając gazety. Za uskładane pieniądze chce kupić bratu nowe buty, ale zostaje napadnięta przez dwóch rabusiów i traci wszystko. Tymczasem Benjamin dostaje gorączki i potrzebne są leki. Oboje trafiają do ambulatorium prowadzonego przez siostrę Catalinę, a ta oddaje ich pod opiekę zamożnej rodziny Fernandez.

Emisja 4 lipca o godz. 20:35 w TVP1ODCINEK 3:

Państwo Fernandez nie są idealną parą. Marina odkrywa ich sekrety i złodziejskie zwyczaje służącej, Josefiny. Dzięki zręczności siostry Cataliny, potrafi przekuć te informacje na swoją korzyść. Pani Fernandez zatrudnia nauczyciela i dzieci zaczynają pobierać nauki. Niestety, po napaści na dom ich opiekunowie postanawiają wyjechać do Hiszpanii. Umieszczają dzieci w przyklasztornej szkole z internatem i obiecują wrócić po nie, gdy zamieszki w Meksyku ustaną.

Emisja 5 lipca o godz. 20:20 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP1387 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page