top of page

"La Cautiva": Obsada i opis nowej telenoweli TV Azteca

Po kilku latach przerwy meksykańska TV Azteca powraca do produkcji telenowel. Na początek zaproponuje widzą produkcję pt. "La Cautiva". Wszytskie szczegóły poniżej.

Meksykańska TV Azteca oficjalnie ogłosiła powrót do produkcji wysokiej jakości telenowel z prawdziwą plejadą gwiazd gatunku. Pierwsza propozycja "La Cautiva" (tłum. Uwięziona) będzie opowieścią o zemście, odkupieniu i sprawiedliwości, której centralną osią jest siatka handlu ludźmi.Jak zapowiada nadawca, w obsadzie telenoweli wręcz zaroi się od znanych gwiazd. Wrolę tytułowej "Uwięzionej" wcieli się aktorka i piosenkarka Litzy, znana polskim widzom z telenoweli "Pokojówka na Manhattanie", a towarzyszyć jej będą Erick Chapa ("Twoja na zawsze"), Daniela Castro ("Za głosem serca"), Pluterco Haza ("W obcej skórze"), Rossana Najera czy Pierre Louis ("Oblicza miłości").


Telenowela opowie historię kobiety, która w niestrudzonej pogoni za osobistą zemstą wyrusza w podróż ku odkupieniu i sprawiedliwości. Podczas tej żmudnej podróży rozbija bezwzględną siatkę handlarzy ludźmi, która przetrzymywała ją w niewoli i groziła unicestwieniem jej życia.Nagrywanie telenoweli rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku dni, a premiera zaplanowana jest na drugą połowę roku w Azteca Uno.

240 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page