top of page

Legendarny Fernando Colunga powraca w nowej telenoweli Telemundo

Niezapomniany amant meksykańskich telenowel powraca na ekrany za sprawą głównej roli w nowej produkcji Telemundo. Na ekranie towarzyszyć będzie mu piękna Ana Brenda Contreras, czyli niezapomniana Maricruz z "Dzikiego serca".

Rok 2023 zapowiada się pod względem produkcji wyjatkowo obficie dla Telemundo. Oprócz ósmego sezonu odnoszącego sukcesy serialu "El Señor de los Cielos", hiszpańskojęzyczna sieć pokaże premierę "El conde: amor y honor" (tłum. Hrabia: miłość i honor), kostiumowy melodramat inspirowany klasycznym dziełem Alejandro Dumasa, który uświetni długo oczekiwany powrót do telewizji Fernanda Colungi. gwiaazdora niezapomnianych telenowel Televisy, jak "Esmeralda", "Paulina", czy "Maria z przedmieścia".Zdjęcia do telenoweli, w której główną kobiecą rolę u boku niezapomnianego amanta gra Ana Brenda Contreras ("Dzikie serce"), ruszyły w Meksyku wraz z początkiem czerwca. Warto zaznaczy, że dla obojga aktorów będzie to debiut na antenie Telemundo, do tej pory rozwijali swoje kariery w konkrencyjnej Televisie.


"Jak samo życie, które może zmieniać się radykalnie z jednej chwili na drugą, kiedy wydaje się, że szczęście i miłość nas w tym momencie opuszczają, wszystko sprowadza się do zaufania, wiary i nadziei" – powiedział Colunga w komunikacie prasowym, który wydała ostatnio sieć Telemundo. „Jest to esencja nowego projektu , w którym każdy z nas, który uczestniczy z wielką miłością każdego dnia, ma pragnienie, aby publiczność żyła, cieszyła się i była pasjonatem całej tej ekscytującej historii”.


Fernando Colunga po latach ponownie w roli amanta / fot. Telemundo

Ze swojej strony bohaterka odnoszących sukcesy telenoweli, takich jak "Dzikie serce" i "Zakazane uczucie", skomentowała: „Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że ​​mogę być częścią tej wspaniałej produkcji i zagrać w tym klasyku obok Fernando Colungi i reszty wyśmienitej obsady. Dla mnie to zaszczyt dzielić sceny z takimi aktorami, którzy są wybitnymi postaciami w gatunku melodramatu. Jestem pewien, że publiczności spodoba się ta fascynująca historia ... i będzie świadkiem ewolucji kobiet i jej blasku. Magia epoki poprzez kostiumy i fryzury”.


Ana Brenda Contreras na planie "El Conde: amor y honor" / fot. Telemundo

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Marjorie de Sousa, Sergio Sendel, Chantal Andere i Víctor González, Helena Rojo, Omar Fierro, Javier Díaz Dueñas i Manuel Navarro . W głównej obsadzie znaleźli się ponadto Alejandro Avila, Sergio Reynoso, Mario Loria, Leticia Perdigon, Enoch Leaño, Erika de la Rosa, Roberto Romano, Uriel del Toro, Jason Romo, Patricia Martinez, Antonio Fortier, Jessica Coch, Sarai Meza, Xabiani Ponce Lion, Job Orchard, Annie Hair i Lu Rosette .


"El Conde: amor y honor" to fabuła z epoki, która rozpoczyna się w latach 30. XX wieku intensywną historią miłosną między Alejandro Gaitánem (Colunga), skromnym młodzieńcem pochodzenia chłopskiego, a Marianą (Contreras), piękną i niespokojną młodą kobietą.


Josefina de Zambrano (Andere), macocha Mariany, i Gerardo Villarreal (Sendel) postanowią zmienić tę historię miłosną w prawdziwe piekło. Alejandro zostanie oskarżony o podwójne zabójstwo i w tajemnicy przeniesiony do lochu na odległej wyspie na Oceanie Spokojnym. Tam pozna Amadora Guzmána (Navarro), hiszpańskiego szlachcica odsiadującego dożywocie. Amador wyjawia mu, że ma ukryty skarb i przed śmiercią oddaje mu swoją fortunę.Kiedy Alejandro udaje się po latach uciec, z ogromnym majątkiem wraca do San Jacinto, gdzie odkrywa, że ​​Mariana poślubiła Gerardo, a on w skutek spisku został pozostawiony na pewną śmierć. Postanawia więc zrealizować plan wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy go zdradzili, zwłaszcza Marianie, która jego zdaniem była częścią tego planu. Alejandro powraca jako potężny hrabia Joaquín de Montenegro i będzie to początek niebezpiecznej zemsty na osobach odpowiedzialnych za jego 17 lat niesprawiedliwego uwięzienia.


Zainspirowany klasyczną powieścią Alejandro Dumasa, „El Conde: amor y honor” została napisana przez Sandrę Velasco i Alejandro Vergarę. Wyprodukowany przez Sony Pictures dla Telemundo serial jest reżyserowany przez Miguela Varoniego, Danny'ego Gavidię i Felipe Aguilara.


Zza kamery:


1786 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page