top of page

Livia Brito gwiazdą nowej telenoweli Televisy

Kubańska aktorka występuję w nowej, gwiazdorskiej telenoweli Televisy, której premiera na meksykańskich małych ekranach już w najbliższy poniedziałek, 21 sierpnia.

Livia Brito, którą obecnie możemy oglądać na antenie telewizji Novelas+ w roli "Bezdusznej" Fernandy Linares, ponownie przejmie czas najwyższej oglądalności meksykańskiego kanału Las Estrellas i amerykańskiego Univision, jako bohaterka "Minas de pasión" (tłum. Kopalnie namiętności), nowej wersji popularnej telenoweli Telemundo "La patrona", w której występuje u boku Osvaldo de Leóna ("Światło twoich oczu").„To historia pełna miłości, pasji, intrygi, władzy, walki kobiet o wzmocnienie swojej pozycji, niepoddawania się, powrotu po sprawiedliwość” – wyznała kubańska aktorka podczas prezentacji prasowej nowej telenoweli.


Chociaż w tym roku odmówiła nagrania drugiego sezonu "Bezdusznej", aby skupić się na swoim marzeniu o zostaniu mamą, Brito znalazła wielką zachętę w "Minas de pasión", która skłoniła ją do powiedzenia „tak”. „Zdecydowałam się na "Kopalnie namiętności", ponieważ jest to dla mnie wyzwanie” – mówi. „W tej telenoweli gram dwoistą postać. Nigdy nie zrobiłam czegoś takiego”.


Aktorka rozpoczyna historię jako Emilia Sánchez, odważna samotna matka, której życie uprzykrza najpotężniejsza kobieta w górniczym miasteczku, a kończy jako Victoria, która wraca do miasta, by odzyskać syna i wymierzyć sprawiedliwość. „Emilia jest postacią o wiele bardziej instynktowną, bardziej instynktowną i bardzo macierzyńską. A potem wracam z Victorią, która jest znacznie bardziej analityczna i szuka sprawiedliwości” — wyznaje.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Livia Brito jako Emilia Sanchez w "Minas de pasión" / fot. Televisa

Brito, która wkrótce osiągnie 8 milionów obserwujących na Instagramie, przyznaje, że ta dwoistość postaci jest dla niej bardzo wymagająca na poziomie emocjonalnym. – To dość wymagające – mówi. „Właśnie nagrałam Victorię i Emilię tego samego dnia i jest to trudne, ponieważ Emilia ma akcent jak mieszkaniec północy, a Victoria ma znacznie głębszy głos, jest twardsza, kiedy mówi…”.


Fabuła telenoweli "Minas de pasión"


"Minas de pasión", której premiera odbędzie się w Meksyku już w najbliższy poniedziałek, 21 sierpnia na antenie Las Estrellas (Televisa), opowiada historię Emilii Sánchez (Brito), odważnej samotnej matki pracującej w kopalni, gdzie poznaje Leonarda Santamaríę (Osvaldo de León) , syna najpotężniejszej kobiety w miasteczku, Roberty Castro (Anette Michel).


Emilia i Leonardo zakochują się w sobie, wyzwalając wściekłość Roberty, która wiedząc, że Emilia odkryła ją w jej niegodziwości, będzie próbowała się zemścić, uprzykrzyć jej życie i ostatecznie się jej pozbyć. Emilia przeżyje nieszczęścia, ale będzie miała złamane serce, gdy uwierzy, że Leonardo ją zdradził.


Kiedy wszyscy uwierzą, że Emilia nie żyje, ona powróci do miasta, by odzyskać syna i wymierzyć sprawiedliwość, zmuszając każdego z jej wrogów do zapłaty za wszystkie wyrządzone szkody.W obsadzie telenoweli zobaczymy również Alejandra Camacho ("Imperium kłamstw"), Césara Évorę ("W niewoli uczuć"), Sylvię Sáenz ("Kochać to za mało"), Cynthię Klitbo ("Biały welon") i Karyme Lozano ("Córka przeznaczenia").1188 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV