top of page

Livia Brito i José Ron gwiazdami nowej telenoweli!

Niezapomniany duet z "Włoskiej narzeczonej" ponownie razem! Livia Brito i José Ron wcielą się w głównych bohaterów nowej telenoweli "La desalmada", którą dla meksykańskiej Televisy przygotowuje uznany producent José Alberto Castro, twórca m.in. "Ceny marzeń" i "Zakazanego uczucia".

Po roku nieobecności na małym ekranie, aktorka Livia Brito przygotowuje się do powrotu do telenowel jako protagonistka "La desalmada" ("Bezduszna"), nowej produkcji José Alberta Castro dla Televisy. Zdjęcja mają się rozpocząć 15 marca w Meksyku.Chociaż wiele szczegółow telenoweli nie jest jeszcze ujawnionych, obsada, która będzie towarzyszyć kubańskiej aktorce w tej nowej przygodzie, jest już znana. w tym główny amant. 34-letnia aktorka pownownie wystąpi w duecie z José Ronem, z którym pracowali już wspólnie w 2014 roku przy okazji hitowej telenoweli Televisy "Włoska narzeczona".


W czwartek Brito udostępniła na swoim Instagramie filmik ze studia Televisy San Angel, w którym chwali się towarzystwem meksykańskiego amanta.


Livia Brito i José Ron podczas prób charakteryzacji do nowej telenoweli "La desalmada" / fot. Instagram

Aktorzy przez najbliższe kilka miesiecy będą pracować na planie telenoweli, która będzie również powrotem do Televisy wenezuelki Marjorie de Souza ("Prawdziwe uczucie"), piękna aktorka ponownie wcieli się w rolę czarnego charakteru. "Jestem bardzo szczęśliwa i ogromnie wdzięczna Bogu" - zapewniła w ostatnim wywiadzie.


Wśród potwierdzonej obsady telenoweli jest także nazwisko Eduarda Santamariny, który również będzie jednym z czarnych charakterów w tej historii. "Zaczynam piękną powieść z José Albertem Castro, współpracuję z nim ponownie i jestem bardzo szczęśliwy, bardzo szczęśliwy. Trwają już przygotowania, a wkrótce początek zdjęć: - oświadczył podczas niedawnego spotkania z mediami meksykański aktor, który jakiś czas temu zakończył zdjęcia do innej produkcji - "Buscando a Frida" (nowa wersja "Gdzie jest Elisa") dla Telemundo.W ciągu najbliższych kilku dni ma zostać ujawniona pełna obsada telenoweli, której premiera będzie miała miejsce w Meksyku w drugiej połowie tego roku.


Oglądaj odcinki telenoweli "Włoska narzeczona" w ofercie serwisu IPLA >>


2567 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page