top of page

Maite Perroni i William Levy ponownie razem!

Telewizja Telemundo, nadawca hiszpańskojęzycznych treści dla latynoskiej publiczności w Stanach Zjednoczonych, ogłosiła właśnie oficjalnie, że niezapomniane gwiazdy telenowel, Maite Perroni i William Levy będą prowadzącymi gali rozdania Billboard Latin Music Awards, najstarszych nagród w przemyśle muzyki latynoamerykańskiej.

Tym samym uroczystość będzie historycznym punktem zwrotnym dla fanów artystów, którzy byli bohaterami takich hitów, jak "Nie igraj z aniołem" (2008-2009) oraz "Triumf miłości" (2010). Obie produkcje można oglądać obecnie w Polsce za pośrednictwem darmowej platformy polsatgo.pl (wcześniej Ipla).Maite Perroni i William Levy będą dzielić scenę z Gaby Espino ("Santa Diabla") i Pedro Fernándezem. Ten ostatni był sparowany z Maite Perroni w "Cachito de cielo", telenoweli wyprodukowanej przez Televisę w 2012 roku.


Uroczysta gala odbędzie się 23 września, w czwartek, w University of Miami Watsco Center w Coral Gables na Florydzie i będzie transmitowane na żywo przez Telemundo w godzinach wieczornych czasu lokalnego. Wydarzenie będzie również transmitowane jednocześnie w hiszpańskojęzycznym kanale rozrywkowym Universo i w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach za pośrednictwem Telemundo Internacional.


Po raz pierwszy te cztery postacie o międzynarodowej renomie spotkały się na tej samej scenie, aby przedstawić widzom to, co najlepsze w muzyce latynoskiej.William Levy jest obecnie gwiazdą remake'u "Café con aroma de mujer", nowej wersji pierwowzoru "Kiedy będziesz moja" (TV Azteca, 2001) i "Miłość jak tequila" (Televisa, 2007). Maite Perroni stała się najczęściej obserwowanym byłym członkiem RBD w sieciach społecznościowych, z ponad 30 milionami obserwujących. Jej aktualnym najbardziej udanym projektem jest "Mroczne pożądanie", który miał premierę w ponad 190 krajach i obejrzało go 35 milionów użytkowników, stając się najbardziej popularną produkcją obcojęzyczną na Netflixie.


Statuetki Billboard Latin Music Awards są wyjątkowe uhonorowaniem najbardziej popularnych albumów, utworów i wykonawców w muzyce latynoskiej, na podstawie rzeczywistych wyników sprzedaży, streamingu, audycji radiowych i mediów społecznościowych.

9175 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page