top of page

Marcela Citterio: "Siła serca ma najlepsze zakończenie ze wszystkich moich telenowel"

W najbliższy poniedziałek, 18 września na antenie telewizji NOVELAS+ zakończy się emisja telenoweli "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) z Adrianą Fonsecą i Jose Luisem Resendezem w rolach głównych. Czego możemy spodziewać się w finale tej pasjonującej historii? Rąbka tajemnicy uchyla Marcela Citterio, autorka scenariusza telenoweli.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón Valiente) z Adrianą Fonsecą i José Luisem Resendezem w rolach głównych zyskała uwielbienie widzów dzięki wielkim porywom namiętności, jakich doświadczają jej bohaterowie w każdym odcinku. Sprawcą tego sukcesu jest pisarka Marcela Citterio, która podzieliła się szczegółami finału tej historii. Autorka przyznaje, że "Siła serca" ma najlepsze zakończenie ze wszystkich jej telenowel.Co nas czeka w ostatnim odcinku "Siły serca"?

Czeka nas nieoczekiwane.


Jakie wspomnienia pozostawiają po sobie bohaterowie tej telenoweli?

Kochałam, cierpiałam, płakałam, cieszyłam się... tym wszystkim w pełni z bohaterami "Siły serca". Każda postać pozostawia we mnie niezapomniane wspomnienie, na dobre i na złe. Żadnych szarości... Żadnego półśrodka. Przeżywałam te wszystkie emocje wraz z nimi. A w życiu codziennym wciąż zdarzają mi się dni spędzone z moim odważnym zespołem, Marisą Milanesio i Claudią Morales … Miałam przy tym projekcie wyjątkowe i nieocenione wsparcie mojego męża, Javiera, bez którego nikt nie zachęciłby mnie do zagłębienia się w historie tak bardzo pełne akcji i dzięki czemu wiele się od niego nauczyłam. Jestem wdzięczna za pomoc mojej mamie, bez której nie byłabym w stanie tyle pracować w 2012 roku…


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Pablo Azar i Angeline Moncayo w scenie z finałowego odcinka "Siły serca" / fot. Telemundo

I oczywiście mam niesamowite wspomnienia z pracy... z Roberto Stopello i Juanem Marcosem Blanco, którzy byli dla mnie podstawą w Telemundo. Producentowi Aurelio Valcarcelowi, który w fabule urzeczywistniał wszystkie wyjątkowe chwile i moje wyobrażenia. Wszystko pod okiem Joshuy Mintza, którego cenię, wspierał mnie na dobre i na złe we wszystkich aspektach tej historii, obsadzie, reżyserom, grafikom, promocji, jest ich wielu... We wszystkim zawsze dawali mi to, co najlepsze. I z wielką miłością. Dlatego dzięki jakości tych ludzi, z którymi miałam okazję pracować, zespołowi, jaki mają we wszystkich obszarach, życzliwości, z jaką traktuje Cię, nawet sam Prezes Telemundo, czułam się tam jak w domu.


Co było najtrudniejsze w pisaniu "Siły serca"?

Bez wątpienia zakończenie... Położenie kresu "Sile serca" zajęło wiele czasu... Podążałabym za nią, podążałabym i kontynuowała to w nieskończoność...


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

W finałowym odcinku Fernandzie puszczą wszelkie hamulce / fot. Telemundo

Jaką wiadomość chcesz przekazać poprzez tę produkcję?

Nigdy nie myślałam o przesłaniu, które można by przekazać opinii publicznej… Przynajmniej nie konkretnie. Chciałam podarować im wzruszenie, godzinę ucieczki od codzienności, niezapomniane miłości, codzienne zmagania, walkę o miłość, namiętność i zemstę... Przenieść ich na chwilę do innej rzeczywistości... Niech przeżywają, złoszczą się, śmieją się i płaczą... Jeśli ktoś coś poczuł w związku z tym wszystkim, misja została wykonana.


Czy była Pani zadowolona z odbioru tego projektu przez publiczność?

Nieskończenie wdzięczna wszystkim... tym, którzy mnie kochają i tym, którzy nie. Ostatni odcinek był taki, jak sobie wymarzyłam... Usiadłam i oglądałam. Widzowie mieli się spodziewać nieoczekiwanego. Zdecydownaie jest to najlepsze zakończenie ze wszystkich moich telenowel w mojej dwudziestoletniej karierze. Najlepsze.


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:

3077 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV