top of page

"Na przekór losowi": Carlota planuje rozdzielić Alicię i Martina

Carlota zaślepiona miłością do Martina planuje wykorzystać sesje terapeutyczne, aby rozdzielić go z Alicią. Po ostatnich wydarzeniach Miranda staje po stronie ojca.

Carlota (Gabriela Carrillo) jest zdolna do wszystkiego, by odzyskać Martina (Marcus Ornellas) – nawet wyrzucić swoją etykę zawodową do kosza na śmieci. W kolejnych odcinkach "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan) matka Sofii (Elissa Marie Soto) manipuluje pacjentką, Alicią (Mayrín Villanueva), aby oddzielić ją od byłego.Wszystko zaczyna się, gdy Julieta (Scarlet Gruber), zdesperowana, by dalej dręczyć Alicię, przekazuje zaprzyjaźnionemu dziennikarzowi zdjęcia zrobione przez detektywa wynajętego przez Sérgio (Alexis Ayala), na których widać, jak Martin i jej rywalka całują się. W mediach i rodzinie Carranza wybucha skandal.


Wściekła, widząc, jak jej własny ojciec jest piętnowany przez prasę jako „rogacz” z powodu „winy” Alicii, Miranda (Isidora Vives) zwraca się przeciwko Martinowi i próbuje wyrzucić go z domu. Oszołomiona Alicia prosi Carlotę o radę podczas sesji terapeutycznych z nią, co zrobić z całą tą sytuacją.Carlota następnie wykorzystuje swój autorytet jako psycholog, aby przekonać córkę Evy (Susana Dosamantes) do zerwania z Martinem, przynajmniej na jakiś czas. Nieświadoma ukrytych motywów swojego terapeuty, Alicia przyjmuje sugestię, pozostawiając Martina zdruzgotanego.


Premierowe odcinki "Na przekór losowi" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 w Novelas+.277 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bình luận


Najnowsze

Polecamy w TV