top of page

"Na przekór losowi": Fedora zabije Samuela?

Zdruzgotana ostatnimi wydarzeniami Fedora próbuje zabić nieobliczalnego kochanka, który doprowadził ją na skraj wytrzymałości.

Ból spowodowany agresją Samuela (José María Galeano) doprowadzi Fedorę (Gabriela Spanic) do przekroczenia niewyobrażalnych granic. W kolejnych odcinkach "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan) najlepsza przyjaciółka Alicii (Mayrín Villanueva) dokona inwazji na szpital, w którym przebywa jej oprawca, aby zakończyć jego życie.Wszystko zaczyna się, gdy Fedora, sama w swojej rezydencji, przegląda się przed lustrem i cierpi, widząc liczne ślady agresji, które Samuel pozostawił na jej twarzy. Niezadowolona z kierunku, jaki obrało jej życie za sprawą kochanka, rozwódka postanawia się zemścić.


W sali Samuela, wykorzystuje jego braku świadomości, ściska rurkę tlenową pacjenta, tak że ten zaczyna się dusić. “Zasługujesz na śmierć! Ponieważ wydobyłeś ze mnie to, co najgorsze! I będziemy z tym żyć i umrać! “, krzyczy Fedora, podczas gdy Samuel nie może złapać tchu.Jednak w trakcie ataku zamożna kobieta przypomina sobie, że Gonzalo (Carlos Said) może zostać aresztowany, jeśli mężczyzna umrze. W tym momencie urządzenie monitorujące Samuela piszczy, a zaniepokojona Fedora woła o pomoc medyczną.


„Udało nam się go ustabilizować. Po prostu nie rozumiemy, co stało się z sondą, ale… Pacjent będzie żył”, wyjaśnia chwilę później pielęgniarka, nie wyobrażając sobie, że to dzięki niej Samuel prawie odszedł z tego świata.


Premierowe odcinki "Na przekór losowi" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 w Novelas+.


498 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page