top of page

"Na przekór losowi": Gonzalo strzela do Samuela w obronie Fedory

Karina ostrzega Yuri i Alicię, że chłopakowi grozi oskarżenie o usiłownaie morderstwa.

Spór między Gonzalem (Carlos Said) i Samuelem (José María Galeano) o miłość Fedory (Gabriela Spanic) osiągnie niebezpieczny punkt kulminacyjny. W kolejnych odcinkach meksykańskiej telenoweli "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan) agresor kobiety zostanie postrzelony przez swojego rywala i zawieszony pomiędzy życiem a śmiercią.


Wszystko zaczyna się, gdy Samuel, mający obsesję na punkcie Fedory, podąża za nią do domu Alicii (Mayrín Villanueva) i przyłapuje ją na rozmowie z Gonzalem w garażu rezydencji. Wściekły, napada na to miejsce i idzie w kierunku kochanki. Syn Sérgia (Alexis Ayala) próbuje jej bronić, ale Samuel wyciąga rewolwer.


Mimo to Gonzalo nie daje się zastraszyć i rozpoczyna fizyczną walkę ze złoczyńcą, chcąc odebrać mu broń. W środku konfrontacji rewolwer strzela i śmiertelnie uderza Samuela. Domowy agresor w ciężkim stanie trafia do szpitala, a Gonzalo i Fedora trafiają na komisariat.


Podczas gdy student gastronomii składa zeznania, Karina (Lorena Graniewicz) mówi Alicii i Yuri (Isabel Burr), że Gonzalo może zostać oskarżony o morderstwo, jeśli Samuel nie przeżyje w skutek odniesionych obrażeń.Również mając na uwadze tę możliwość, Moisés (Jorge Gallegos) nakłania Fedorę (Gabriela Spanic) do poszukiwania lekarza, który poświadczy jej obrażenia, a tym samym pomoże udowodnić, że Gonzalo działał przeciwko Samuelowi, aby ją bronić.


Premierowe odcinki "Na przekór losowi" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 w Novelas+.


314 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page