top of page

"Na przekór losowi": Sergio wyrzuca Julietę z domu, a ona przysięga zemstę

Julieta nie może pogodzić się z rozstaniem z Carranzą, o którego tak długo i zawzięcie walczyła.

Burzliwy romans między Sérgio (Alexis Ayala) i Julietą (Scarlet Gruber) zakończy się w najgorszy z możliwych sposobów. W kolejnych odcinkach "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan) podstępna dziennikarka zostanie wyrzucona z domu i upokorzona przez byłego zięcia Evy (Susana Dosamantes).Po przebytym zawale serca i hospitalizacji Sérgio zaczyna analizować swoje postępowanie i dochodzi do wniosku, że czas naprawić błędy z przeszłości. Gdy tylko zostaje wypisany ze szpitala i wraca do swojej posiadłości, prezenter programu "Prawda i tylko prawda" zaprasza Julietę na poważną rozmowę.


Następnie Sérgio mówi swojej dziewczynie, że ich związek od początku był pomyłką i że podczas pobytu w szpitalu zdał sobie sprawę, że nigdy nie przestał kochać Alicii (Mayrín Villanueva). Julieta oczywiście wybucha płaczem i oskarża swojego kochanka o wykorzystywanie jej przez cały czas.Świadomy całego bólu, jaki spowodował, ojciec Gonzala (Carlos Said) przeprasza młodą kobietę, ale ostrzega ją, że ich związek nie może być kontynuowany i prosi ją o opuszczenie rezydencji. Dziennikarka wpada jednak w histerię i ostrzega, że ​​nie pozwoli, by Sérgio ją tak zostawił. Kłótnia między nimi narasta i wtedy były Alicii mając dość kłótni, dosłownie wyrzuca Julietę z domu. Zraniona kobieta odchodzi, ale przysięga Sérgio, że zakończy jego medialną karierę.


Premierowe odcinki telenoweli "Na przekór losowi" od poniedziałku do piątlu o godz. 15:00 w Novelas+.343 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page