top of page

"Nadie como tú" - telenowela o smaku mezcalu nowością Televisy

Karla Esquivel i Brandon Peniche gwiazdami w nowej produkcji Televisy, której premiera odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Meksyku. "To bardzo meksykańska produkcja, z uprawą agawy w tle" - zapowiada producent Ignacio Sada Madero.

Nienawiść między dwiema potężnymi rodzinami, będąca wynikiem wydarzenia z przeszłości, jest podstawą fabuły "Nadie como tú" (tłum. Nikt taki jak ty), nowej telenoweli Televisy produkowanej przez Ignacio Sadę z głównymi rolami Karli Esquivel i Brandona Peniche. „Mezcal jest ramą, która ożywia tę historię, która jest historią miłosną na dobre i na złe, pomaga nam przekazywać wartości, tradycję, tę tysiącletnią kulturę tego napoju, który przekroczył granice kraju” – powiedział jej producent wykonawczy podczas oficjalnej prezentacji dla mediów. Premiera w Meksyku zaplanowana jest na najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia."To klasyczna telenowela, jednak podchodzi się do niej w inny sposób. Kiedy ludzie ją zobaczą, będą zachwyceni, jak ja. Ma bardzo dużo akcji, zgłębia świat mezcal i ma kilka spektakularnych lokalizacji…" - zachwala produkcję Brandon Peniche ("Ukryta miłość"), który wciela się w głównego amanta tej historii.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Karla Esquivel i Brandon Peniche głównymi bohatermai "Nadie como tu" / fot. Televisa

Telenowela opowiada historię Ximeny (Esquivel) i Salvadora (Peniche), dwojga młodych ludzi, których życiowym celem jest poszukiwanie sprawiedliwości. „Są to zupełnie różne osobowości, ale mają ten sam cel. Widzowie zobaczą dużo miłości, dużo walki, dużo pasji” – wyznał syn słynnego Arturo Peniche. „Jest zbyt wiele przeszkód, aby mogli być razem. Dosłownie Ximena i Salvador przeciwko całemu światu, ponieważ rzucają im pod nogi wszystkie możliwe przeszkody na świecie”.


Akcja rozpoczyna się dwadzieścia lat wcześniej, kiedy Raimundo Madrigal (Eduardo Santamarina) i José María Figueroa (Diego Olivera) postanawiają spróbować szczęścia i przenieść się wraz z rodzinami do San Miguel Arcángel. Z czasem udaje im się stworzyć liczącą się firmę produkującą mezcal. Jednak wszystko się zmienia, gdy Teresa (Alejandra Barros), żona Raimundo, znajduje w ramionach José Maríi zrozumienie i miłość, których jej mąż macho nigdy nie potrafił jej dać. Raimundo, dowiedziawszy się o zdradzie żony, brutalnie ją bije. Przerażona Teresa ucieka z dziećmi, ale Raimundo ściga ją, powodując tragiczny wypadek samochodowy, w którym Bianca (Esquivel), najmłodsza córka Madrigalów, zostaje pozostawiona na pewną śmierć. Nikt nie wie, że Eréndira Santana (Paty Díaz), miejscowa znachorka, ratuje Biancę i zabiera ją do swojego domu, udając przed wszytskimi, że jest jej córką. W taki sposób Bianca stanie się Ximeną i dorośnie nie znając swoich prawdziwych rodziców.„To świetna telenowela, ponieważ nie możena odkładać dziedzictwa melodramatu na bok, to jest prawdziwy melodramat”, powiedziała Elizabeth Álvarez, która gra Begoñę, klasistkę, frywolną i złośliwą kobietę. „Widzowie będą się nią cieszyć, ponieważ jest opowiedziana w spektakularny sposób”. „Środowisko świata mezcalu nadało tej historii bardzo interesujący kontekst i bardzo meksykańskie ramy” — dodał Diego Olivera, który gra męża Elizabeth.


W telenoweli występują także między innymi Irina Baeva ("Włoska narzeczona"), Iván Arana ("La Bandida", "Imperium kłamstw"), Marco Méndez ("Triumf miłosci"), Carlos Speitzer ("Ścieżki miłości"), Ignacio Guadapule ("Światło twoich oczu"), Ramsés Alemán ("Z miłości do dziecka").


Zwiastun:


1149 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page