top of page

"Narzeczona ze Stambułu": Opisy odcinków 45-48

W odcinkach 45-48 telenoweli "Narzeczona ze Stambułu": Esma w tajemnicy przed synami wzywa adwokata. Faruk dowiaduje się o nielojalności Fikreta. Emisja w dniach od 6 do 9 stycznia 2020 roku o godz. 20:05 w Zoom TV.


ODCINEK 45:

Mimo, że Adem wciąż uważa, że kontroluje sytuację, w rzeczywistości zaczyna tracić grunt pod nogami. Choć jego matka i Dilara są w niego ślepo zapatrzone, Faruk dzięki informacjom od Ipek przejrzał jego zamiary. Boran jest wściekły, że Adem wciągnął w nielegalne interesy jego brata Fikreta. Wraz z policją obserwuje działania mężczyzny. Sureyya jest natomiast zła na Ipek, która ośmieliła się skomentować podjętą przez nią decyzję. Nie będzie to jednak jedyna przykra rozmowa dla żony Faruka. Podczas spotkania z Begum, śpiewaczka zada jej pytanie dotyczące ojca Emira...

Emisja 6 stycznia o godz. 20:05 w Zoom TV


ODCINEK 46:

Faruk dowiaduje się o nielojalności Fikreta. Postanawia za wszelką cenę chronić rodzinnego biznesu. Spotyka się także z Sureyyą i zwierza się jej, że małżeństwo jego rodziców było aranżowane. Tymczasem Esma w tajemnicy przed synami wzywa adwokata. Wkrótce w rodzinie kobiety dochodzi do ogromnej awantury.

Emisja 7 stycznia o godz. 20:05 w Zoom TV


ODCINEK 47:

Fikret ma żal do Ipek. Nie może zrozumieć, czemu kobieta wykazuje się większą lojalnością wobec Faruka, zamiast do niego. Pozwala jednak wciąż sobą manipulować i obiecuje jej zakup rezydencji. Esma spotyka się z matką Adema i uświadamia ją, że wie o jej dawnym romansie z Favziem. Wskutek stresu Esma zaczyna podupadać na zdrowiu.

Emisja 8 stycznia o godz. 20:05 w Zoom TV


ODCINEK 48:

Esma daje do zrozumienia Fikretowi, że zna jego tajemnicę i wie do czego namówił go Adem. Wymusza na nim, by obiecał jej, że zrezygnuje z prowadzenia nielegalnych interesów. Kobieta rozmawia również z Farukiem i przekonuje go, że Fikret w dalszym ciągu powinien mieć możliwość zarządzania rodzinnym interesem. Adam zdradza Dilarze, co łączy go z Boranami. Kobieta postanawia spotkać się z Sureyyą.

Emisja 9 stycznia o godz. 20:05 w Zoom TV


Opracowano na podstawie materiałów Zoom TV

459 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page