top of page

"Niewolnica Victoria" od 1 lipca w Tele 5

W lipcu Tele 5 zaprasza na hitową telenowelę kolumbijską "Niewolnica Victoria" (org. La esclava blanca) z piękną Nereą Camacho w roli tytułowej. Telenowela podbiła już w przeszłości serca widzów TV Puls.

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają…Serial „Niewolnica Victoria” to kostiumowa megaprodukcja, która okazała się hitem w Kolumbii. Dzięki niej telewizja Caracol - producent serialu - umocniła swoją pozycję lidera w kraju. W dniu swojej premiery w styczniu 2016 roku. serial był najchętniej oglądanym programem w kolumbijskiej telewizji. Losy bohaterów telenoweli śledziło ponad 2 mln widzów. Sukces produkcji okazał się tak duży, że zainteresowały się nią również telewizje w innych państwach. Oprócz Polski „Niewolnica Victoria” została sprzedana do: Stanów Zjednoczonych, Boliwii, Chile, Kostaryki, Gwatemali, Nikaragui, Panamy, Paragwaju, Peru, Dominikany, Armenii, krajów byłej Jugosławii (Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Chorwacja) oraz krajów Afryki Subsaharyjskiej.W rolę Victorii wciela się hiszpańska aktorka Nerea Camacho, laureatka prestiżowej hiszpańskiej nagrody filmowej Goya.


Pierwszy odcinek telenoweli "Niewolnica Victoria" na antenie Tele 5 już 1 lipca o godz. 12:00. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 12:00 z powtórką tego samego dnia o godz. 18:00.


Zwiastun:


2119 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page