top of page

Od "Primer amor..." do "Bogaci też płaczą". Wszystkie telenowele Sebastiána Rulli

Oto jak argentyński aktor, którego obecnie możemy oglądać na naszych ekranach w dwóch telenowelach "Bogaci też płączą" i "Za głosem serca", zmieniał się w ciągu ostatnich dwudziestu lat swojej kariery w meksykańskich produkcjach.

Poniżej prezentujemy wszystkie tytuly telenowel, w których dotychczas wystąpił ulubieniec publiczności, urodzony a Argentynie Sebastian Rulli. W Polsce po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć go na ekranie w 2006 roku za sprawą emisji telenoweli "Cena marzeń" (oryg. Rubi), gdzie grał zakochanego w głównej bohaterce Hectora. Obecnie za sprawą telewizji Novelas+ możemy oglądać go jednocześnie w aż dwóch produkcjach: "Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) i "Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos tmabien lloran).


PRIMER AMOR... ("Pierwsza miłość")

Młodzieżowa telenowela z Anahí ("Zbuntowani"), Aną Layevską ("Rywalka od serca"), Kuno Beckerem ("Kamila") i Valentino Lanúsem ("Zdradzona miłość") była debiutem argentyńskiego aktora w meksykańskich telenowelach w 2000 roku.ALEGRIJES Y REBUJOS ("Pozdrowienia i chichoty")

W 2003 Rulli był częścią obsady tej odnoszącej sukcesy telenoweli dla dzieci na planie, której pracowali także Jacky Bracamontes ("Zaklęta miłość") czy Jorge Salinas ("Zakazane uczucie").


CENA MARZEŃ (Rubi)

Co ciekawe, wrócił do pracy z Bracamontesem zaledwie rok później w odnoszącej sukcesy telenoweli "Cena marzeń", w której aktor był częścią wiodącego trójkąta historii obok Barbary Mori i Eduardo Santamariny.


CONTRA VIENTO Y MAREA ("Wbrew wszystkiemu")

Marlene Favela była jego partnerką w tej telenoweli, w której zagrał w 2005 roku.


MUNDO DE FIERAS ("Świat bestii")

Rulli przeskoczył do czasu największej oglądalności telwizji Las Estrellas (Televisa) w 2006 roku telenowelą "Mundo de fieras" (tłum. Świat bestii), w której zagrał parę razem z Sarą Maldonado.SIDŁA NAMIĘTNOŚCI (Pasión)

Aktor przebrał się w kostium z epoki po raz pierwszy w 2007 roku, tworząc wiodący trójkąt miłosny telenoweli "Sidła namiętności" (oryg. Pasión), w której występował razem z Susaną González i Fernando Colungą.


MIŁOSNY NOKAUT (Un gancho al corazón)

W 2008 roku aktor wcielił się w Mauricio Sermeno w tej telenoweli "Miłosny nokaut" (oryg. Un gancho al corazón), w której wystąpił razem z Danną Garcíą. Produkcja była meksykańskim remakiem argentyńskiej "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych.


TERESA

Hitowa produkcja "Teresa" z 2010 roku po raz pierwszy połączyła Sebastiána i Angelique Boyer w roli głównych bohaterów telenoweli.


PRAWDZIWE UCZUCIE (Amores verdaderos)

Rulli przeżył „prawdziwą miłość” w fikcji z Eizą González. Produkcja była nagrywana w 2012 roku.


ZA GŁOSEM SERCA ("Lo que la vida me robo)

Po sukcesie "Teresy" Sebastián i Angelique wrócili, by zagrać razem w kolejnej telenoweli w 2013 roku, tym razem w czasie największej oglądalności telewizji Las Estrellas (Televisa). "Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) była nową wersją kostiumowej "Prawdziwej miłości" z Adelą Noriegą i Fernandem Colungą.TRZY RAZY ANA (Tres veces Ana)

Ta wersja odnoszącego sukcesy melodramatu "Lazos de amor" była trzecią telenowelą, w której Rulli i Boyer dzielili plan nagraniowy. Tym razem towarzyszył im David Zepeda.


PAPA A TODAS MADRES ("Tata dla wszystkich matek")

Aktor zadebiutował do gatunku komedii w 2017 roku jako bohater telenoweli "Papa a todas madres" (tłum. Tata dla wszystkich matek), w której jego partnerką była Maite Perroni.


VENCER EL PASADO ("Pokonać przeszłość")

W 2021 roku Sebastián i Angelique po raz czwarty wcielili się w główne role w tej telenoweli "Vencer el pasado" (tłum. Pokonać przeszłość), która była trzecią odsłoną udanej serii "Vencer...".


BOGACI TEŻ PŁACZĄ (Los ricos tambien lloran)

Sebastiana możemy oglądać obecnie na antenie Novelas+, gdzie gra Luisa Alberto Salvatierrę w przebojowej telenoweli "Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos tambien lloran) z 2022 roku. Na ekranie partneruje mu Claudia Martin ("Światło twoich oczu").

1315 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page