top of page

"Okrutne miasto" – Odcinek 1: W potrzasku

W 1. odcinku telenoweli "Okrutne miasto": Rodzina Yilmaz opuszcza Antiochię, aby pracować w domu bogatego Karaçaya w Stambule. Emisja we wtorek 14 maja o godz. 19:00 w Novelas+.

Okrutne miasto” to opowieść o niepełnosprawnym mężczyźnie, którego życie zmienia się diametralnie, gdy do Stambułu przybywa pewna rodzina z prowincji. I chociaż Agah i Seher pochodzą z tego samego miasta, to dzieli ich wszystko i prowadzą odmienne życia. Jednak pewnego dnia ścieżki obu rodzin się zbiegną, na zawsze odmieniając życie ich członków. Za sprawą rodziny Yilmazów wspaniały świat Agaha Karaçaya, który skrywa mroczny sekret z przeszłości, zadrży w posadach. Obie strony zostaną wystawione na próbę z powodu grzechów, których nawet nie są świadomi. Oto podróż z Antiochii na południowym wschodzie do bezwzględnego Stambułu i opowieść o walce o byt. Życie Agaha ani Sehera już nigdy nie będzie takie samo.Odcinek 1:


W skromnej dzielnicy tureckiego miasta Antiochia Seniz Yilmaz z dumą patrzy na trójkę swoich dzieci: Cemre, Ceren i Civana, które wychowywała samotnie po owdowieniu. Neriman, jej teściowa, która z nimi mieszka, sugeruje, aby zostawili to, co mają i udali się do Stambułu, aby pracować w posiadłości Agaha Karaçaya.


Ona zgadza się, nie domyślając się, co się za tym kryje... Neriman zawarła układ z biznesmenem, mężczyzną z okolicy, który przed laty wyemigrował.


Ceren jest zazdrosna o swoją starszą siostrę


Żonaty, mający dwójkę dzieci, Cenka i Damlę, których nazywa kapryśnymi i nieodpowiedzialnymi, Agah martwi się o swojego sparaliżowanego siostrzeńca Nedima, spadkobiercę fortuny Karaçayów. Aby zapewnić sobie przyszłość, chce znaleźć mu dziewczynę, którą mógłby uczyć. Kandydatką będzie Cemre, która ukończyła studia pielęgniarskie.Po wielu godzinach podróży Yilmazowie przybywają do rezydencji i spotykają się z wieloma podejrzeniami ze strony Karaçayów, z wyjątkiem patriarchy rodu, jedynego, który wie, dlaczego tam są. Seher odkrywa to kilka dni później i przerażona pakuje torby, aby wrócić do domu. Będzie jednak coś, co ją powstrzyma... Nedim również ulegnie życzeniom wuja, ponieważ Cemre obudziła w nim uczucia, których wcześniej nie był świadomy.


Zazdrosna o siostrę Ceren wysyła Agahowi wideo, na którym śpiewa w klubie, aby mogła odkryć swoją prawdziwą pasję i zdyskredytować ją. Cenk dowiaduje się o tym i próbuje uwieść pielęgniarkę.


Emisja we wtorek 14 maja 2024 roku o godz. 19:00 w Novelas+

948 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page