top of page

"Okrutne miasto": Zazdrość i chciwość Cemre

W odcinkach 2-4. telenoweli "Okrutne miasto": Plany i marzenia, jakie Ceren ma na swoje życie, są w rękach jej rodziny. Mieszkanie w Stambule pobudza chciwość Cemre. Emisja w dniach od 15 do 17 maja 2024 roku o godz. 19:00 w Novelas+.

Okrutne miasto” to opowieść o niepełnosprawnym mężczyźnie, którego życie zmienia się diametralnie, gdy do Stambułu przybywa pewna rodzina z prowincji. I chociaż Agah i Seher pochodzą z tego samego miasta, to dzieli ich wszystko i prowadzą odmienne życia. Jednak pewnego dnia ścieżki obu rodzin się zbiegną, na zawsze odmieniając życie ich członków. Za sprawą rodziny Yilmazów wspaniały świat Agaha Karaçaya, który skrywa mroczny sekret z przeszłości, zadrży w posadach. Obie strony zostaną wystawione na próbę z powodu grzechów, których nawet nie są świadomi. Oto podróż z Antiochii na południowym wschodzie do bezwzględnego Stambułu i opowieść o walce o byt. Życie Agaha ani Sehera już nigdy nie będzie takie samo.Odcinek 2:


Plany i marzenia, jakie Ceren ma na swoje życie, są w rękach jej rodziny. Damla chce mieć normalne życie, ale jej ojciec nie może zostawić Nedima na pastwę losu. Plan Nerimana wkrótce wyjdzie na światło dzienne.


Emisja w środę 15 maja o godz. 19:00 w Novelas+


Odcinek 3:


Odrzucenie, jakie Agah czuje wobec własnego syna, zbyt bardzo rani Seniz, który przygotowuje się na powitanie go w domu. Dochodzi do spotkań, które zaskakują wszystkich w równym stopniu.


Emisja w czwartek 16 maja o godz. 19:00 w Novelas+Odcinek 4:


Seher nie planuje sprzedaży swoich córek. Kłamstwa wychodzą na światło dzienne, przynosząc ból tym, którzy odkrywają prawdę. Bycie w Stambule budzi chciwość w Cemre.


Emisja w piątek 17 maja o godz. 19:00 w Novelas+

532 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page